Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kącik kulturalny
(31.01.2019, 18:13:24)Silvestro Silwanelli napisał(a): Vice City było jedną z pierwszych gier w które grałem.

I najlepszy kanał radiowy w GTA - Radio Espantoso Big Grin
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

(31.01.2019, 19:31:19)Nicolò Dreder napisał(a): I jak wrażenia? Bo sam planuje kupić. Big Grin

RDR 2? Najlepsza gra, w jaką grałem. Poziom detali i klimatu jest po prostu niebywały. Jak zostawisz ciała na pustyni i nocujesz przy ognisku tak, że mija kilka dób, to one gniją albo są pożerane przez sępy. Błoto, śnieg, efekty pogodowe rewelacyjne.
Odpowiedz

(31.01.2019, 19:42:40)Marcin Zagłoba napisał(a):
(31.01.2019, 18:13:24)Silvestro Silwanelli napisał(a): Vice City było jedną z pierwszych gier w które grałem.

I najlepszy kanał radiowy w GTA - Radio Espantoso Big Grin

Soundtrack z Vice City to w ogóle inna bajka. Jest genialny i klimatyczny. Uwielbiam go!
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Do dziś sobie włączam radio Flash FM... Och, jeżdżenie autami i słuchanie Out of touch. Wiele wspomnień.
(-) Sua Sanctitas Joannes I,
Servus Servorum Dei,
Pastor Pastorum,
Patriarcha et Episcopus Rotriae
Odpowiedz

Szkoda, że nie mogę się zaangażować w dyskusję, bo gry jakoś nigdy mnie nie wciągnęły Smile Muszę nadrobić ogromne zaległości Big Grin
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
Odpowiedz

Kilka miesięcy temu dostałem na Steamie kilka starszych odsłon GTA (chyba trójka i Vice City), ale nigdy nie mam czasu, by w nie zagrać... Smile
W piątkę przegrałem wiele godzin, bardzo miło ją wspominam Smile

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
Orjon von Thorn-Surma
administrator forum Państwa Kościelnego Rotria
dane kontaktowe w sprawie administracji forum
e-mail: kacskrz@gmail.com
GG: 52656478
bądź PW
Odpowiedz

Piątka była słaba w porównaniu do czwórki. Ja w stare gry nie mogę już grać. Odstrasza mnie brzydka grafika.
Odpowiedz

Jeśli mogę. Z serii GTA zawsze byłem wiernym fanem trójki, San Andreas.
(-)Cesarz Franz II Wadar vel Cesarz Jan I Bizantyjski

Basilleus i Autokrator

Kurator Wielki W Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Członek Zakonu Krzyżackiego
Odpowiedz

Seria Mafia też jest znośna Smile A co do starych gier... To nie liczy się grafika ale dobra zabawa i już teraz piękne wspomnienia Cool
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

(02.02.2019, 16:53:36)Marcin Zagłoba napisał(a): Seria Mafia też jest znośna Smile A co do starych gier... To nie liczy się grafika ale dobra zabawa i już teraz piękne wspomnienia Cool

Tak, ale wolę by wspomnienia pozostały z czasów, w których grafika mi się podobała. Mafia 1 była świetna. Dwójka słaba, trójka taka sobie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019