Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kancelaria Królewska wnosi o udzielnie dyspensy
(27.02.2019, 16:06:29)Tommaso Mancini napisał(a):
(27.02.2019, 10:19:18)Marcin Zagłoba napisał(a):
(27.02.2019, 08:39:36)Tommaso Mancini napisał(a): W tej sytuacji to Zagłoba subito dimissione...

Po primo: Eminencjo Zagłoba, krów rasem nie pasaliśmy....
Po secundo: Wstępnie Ojciec Święty się zgodził i wyraził zgodę lecz po konsultacji decyzję słusznie cofnął.
Po tertio: Hominis errare est, insipientis in errore perseverare. 
Po quarto: Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Więc szczekaj sobie Braciszku dalej.... Wink

Synku, to że Ferdzik za nic dał Ci kapelusz, nie znacżyje,  że mam bić czołem przed Tobą. Co do drugiego punktu, czyli Ojciec Święty kłamie? Mi co innego mówił...

Ja nie wymagam bicia czołem przede mną, tylko chodzi o zwykły szacunek i zwracanie się odpowiednimi tytułami. Ale cóż nie wszyscy zaznajomili się z kulturalnym zachowaniem. 
Nie zarzucam nikomu kłamstwa. Sam Ojciec Święty potwierdzi, że o sprawie dyspensy najpierw rozmawiał ze mną i wtedy wyraził wstępną zgode lecz w późniejszym czasie pod wpływem nowych okoliczności cofnął ją, co było słuszną decyzją.
(-) Jego Eminencja Marcin kardynał Zagłoba

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

[Obrazek: kardzagloba.png?i_dim=1366x768&app_id=we..._version=6]
Odpowiedz

Mam nadzieję, że anus nie szczypał zbyt mocno przed nadaniem kapelusza.
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

(27.02.2019, 17:34:50)Tommaso Mancini napisał(a): Mam nadzieję, że anus nie szczypał zbyt mocno przed nadaniem kapelusza.

Widze, że chamstwo, buractwo i wychodząca słoma z butów to cechy jakimi charakteryzuje się Brat Mancini. Z głupim się nie dyskutuje, więc kończe dyskusje. Amen.

Odpowiedz

Zara pójdą skriny, Marcinku :*
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

A może skończylibyśmy robić tutaj trzodę, Wielebni załatwiliby sprawę albo przez kanał prywatny, albo przez proces sądowy. Proszę nie zaśmiecać wątku i robić śmietnik z Rotrii.
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
Odpowiedz

(27.02.2019, 18:24:47)Pio Maria Facibeni napisał(a): A może skończylibyśmy robić tutaj trzodę, Wielebni załatwiliby sprawę albo przez kanał prywatny, albo przez proces sądowy. Proszę nie zaśmiecać wątku i robić śmietnik z Rotrii.

Śmietnik zrobił Ferdziu robiąc z tej kreatury kardynała Wink
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

(27.02.2019, 18:45:00)Tommaso Mancini napisał(a):
(27.02.2019, 18:24:47)Pio Maria Facibeni napisał(a): A może skończylibyśmy robić tutaj trzodę, Wielebni załatwiliby sprawę albo przez kanał prywatny, albo przez proces sądowy. Proszę nie zaśmiecać wątku i robić śmietnik z Rotrii.

Śmietnik zrobił Ferdziu robiąc z tej kreatury kardynała Wink

Do zobaczenia Bracie w sądzie  Wink z pozdrowieniami kreatura Big Grin

Odpowiedz

Dasz dupy ferdzikowi, to pewnie mnie przeniosą karnie do stanu świeckiego. Rozumiem, że już poleciałeś do najbliższej żabki po lubrykant?

Tylko wyjmij kija z dupy wcześniej!
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019