Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salve!
Wasza Świątobliwość, Czcigodni Bracia!

Wiele czasu minęło nim zdecydowałem się ponownie spróbować swych sił w Państwie Kościelnym Rotria. Rzec można, że przespałem trzy wieki budząc się w realiach dwudziestowiecznej Rotrii. Cieszy mnie zatem, że moja umiłowana Ojczyzna przetrwała próbę czasu i nadal się rozwija.

Jak widać zjawiłem się za późno utraciwszy wcześniejsze funkcje i tytuły. Nie dziwi mnie, to gdyż moja nieobecność była bardzo długa. Byłbym jednak ogromnie wdzięczny gdyby któryś z Czcigodnych Braci  powiedział mi czy w państwie tym są jeszcze jakieś nieruchomości należące do rodziny Cordoba?

Mam nadzieję, że szybko odnajdę się w nowych realiach i aktywnie będę mógł wspierać rozwój Państwa Kościelnego.
[Obrazek: 65.gif]
Odpowiedz

Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Fernando d'Este y Córdoba
Odpowiedz

(07.03.2019, 14:54:14)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad

Witam Monsignore, niezmiernie miło znów Cię widzieć. Dziękuję również za odpowiedź, która jednak mnie nie zdziwiła. Smile

Czy mógłbym się dowiedzieć, kto z szlachetnych został beneficjentem wszystkich moich dawnych dóbr?
Odpowiedz

(07.03.2019, 14:30:08)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a): Wasza Świątobliwość, Czcigodni Bracia!

Wiele czasu minęło nim zdecydowałem się ponownie spróbować swych sił w Państwie Kościelnym Rotria. Rzec można, że przespałem trzy wieki budząc się w realiach dwudziestowiecznej Rotrii. Cieszy mnie zatem, że moja umiłowana Ojczyzna przetrwała próbę czasu i nadal się rozwija.

Jak widać zjawiłem się za późno utraciwszy wcześniejsze funkcje i tytuły. Nie dziwi mnie, to gdyż moja nieobecność była bardzo długa. Byłbym jednak ogromnie wdzięczny gdyby któryś z Czcigodnych Braci  powiedział mi czy w państwie tym są jeszcze jakieś nieruchomości należące do rodziny Cordoba?

Mam nadzieję, że szybko odnajdę się w nowych realiach i aktywnie będę mógł wspierać rozwój Państwa Kościelnego.

Szczęść Boże Bracie! 
Miło Cię widzieć w Apostolskim Mieście Smile
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

(07.03.2019, 14:56:59)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a):
(07.03.2019, 14:54:14)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad

Witam Monsignore, niezmiernie miło znów Cię widzieć. Dziękuję również za odpowiedź, która jednak mnie nie zdziwiła. Smile

Czy mógłbym się dowiedzieć, kto z szlachetnych został beneficjentem wszystkich moich dawnych dóbr?

Z tego co się orientuję, to chyba nikt. System lenny de facto nie funkcjonuje.
Odpowiedz

Fernando, dobrze Cię widzieć, przyjacielu!
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
Odpowiedz

Cytat:Marcin Zagłoba

Szczęść Boże Bracie! 
Miło Cię widzieć w Apostolskim Mieście Smile

Witam Waszą Eminencję !

Cytat:Michelangelo Piccolomini
Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad

Z tego co się orientuję, to chyba nikt. System lenny de facto nie funkcjonuje.

Lenna zniknęły, a czy stan szlachecki również został zlikwidowany? Z tego co pamiętam do takowego należałem i z księcia nagle stałem się kmieciem. Big Grin

Cytat:Pio Maria Facibeni

Fernando, dobrze Cię widzieć, przyjacielu!

Witaj przyjacielu ja również cieszę się, że znów dane jest nam się spotkać.
Odpowiedz

Witamy.
(-) Sanctitas Vestra Pius Leo,

Patriarcha et Episcopus Rotriae, Servus Servorum Dei etc. etc.
Odpowiedz

Witam Waszą Świątobliwość, kłaniam się nisko!
Odpowiedz

I jakie plany ma Brat co do Rotrii? Odpoczynek, aktywność jako świecki? Wstąpienie do stanu duchownego?
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019