Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salve!
(07.03.2019, 15:58:31)Marcin Zagłoba napisał(a): I jakie plany ma Brat co do Rotrii? Odpoczynek, aktywność jako świecki? Wstąpienie do stanu duchownego?

[Obrazek: 65.gif]
Wasza Eminencjo. Z bardzo długiego odpoczynku właśnie powróciłem więc zamierzam wrócić do aktywności, a czy jako osoba świecka lub duchowna tego jeszcze nie wiem. Zobaczymy jakie karty ma dla mnie los i w jakich dziedzinach życia Państwa Kościelnego moja osoba będzie najbardziej pożądana.
Odpowiedz

(07.03.2019, 16:04:27)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a):
(07.03.2019, 15:58:31)Marcin Zagłoba napisał(a): I jakie plany ma Brat co do Rotrii? Odpoczynek, aktywność jako świecki? Wstąpienie do stanu duchownego?

Wasza Eminencjo. Z bardzo długiego odpoczynku właśnie powróciłem więc zamierzam wrócić do aktywności, a czy jako osoba świecka lub duchowna tego jeszcze nie wiem. Zobaczymy jakie karty ma dla mnie los i w jakich dziedzinach życia Państwa Kościelnego moja osoba będzie najbardziej pożądana.

Zatem będe się modlił o światło Ducha Świętego na czas dokonywania wyborów i z serca błogosławię:

Benedicat vos omnipotens Deus, Pater † et Filius †, et Spiritus Sanctus.
(-)  Marcin Zagłoba

Odpowiedz

Laudetur Iesus Christus Eminencjo!
Cieszę się, że wreszcie możemy się poznać. Dotąd był mi Eminencja znany jedynie z kart historii Smile
Sanctitas Sua
Summus Pontifex Ecclessiae Universalis,
Servus Servorum Dei, 
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc.
Clemens IV
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

(07.03.2019, 14:56:59)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a):
(07.03.2019, 14:54:14)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad

Witam Monsignore, niezmiernie miło znów Cię widzieć. Dziękuję również za odpowiedź, która jednak mnie nie zdziwiła. Smile

Czy mógłbym się dowiedzieć, kto z szlachetnych został beneficjentem wszystkich moich dawnych dóbr?

Dawne dobra Księstwa Modeny są zdeponowane w Banku Orańskich, odliczone co do grosza. Na nic to się jednak nie zda, o ile system gospodarczy nie zostanie przywrócony.

Na marginesie: witam w Rotrii! Wiele się tu zmieniło, ale ufam, że prędko się odnajdziesz Smile
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

(07.03.2019, 16:09:09)Marcin Zagłoba napisał(a):
(07.03.2019, 16:04:27)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a):

Zatem będe się modlił o światło Ducha Świętego na czas dokonywania wyborów i z serca błogosławię:

Benedicat vos omnipotens Deus, Pater † et Filius †, et Spiritus Sanctus.

(07.03.2019, 23:02:46)Aurelio de Medici y Zep napisał(a): Laudetur Iesus Christus Eminencjo!
Cieszę się, że wreszcie możemy się poznać. Dotąd był mi Eminencja znany jedynie z kart historii Smile

Również witam Waszą Eminencję. Cieszę się, że mogę poznać zapewne nowego przedstawiciela dynastii Medyceuszy, która dała Rotrii niejednego patriarchę.

(08.03.2019, 01:23:47)Albert Orański napisał(a):
(07.03.2019, 14:56:59)Fernando d\Este y Córdoba napisał(a):
(07.03.2019, 14:54:14)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Wszelki Duch Pana Boga chwali! Co to za niespodziewany powrót! Niestety muszę zmartwić Ekscelencję, ale chyba wszystkie włości zostały Wam zabrane. Sad

Witam Monsignore, niezmiernie miło znów Cię widzieć. Dziękuję również za odpowiedź, która jednak mnie nie zdziwiła. Smile

Czy mógłbym się dowiedzieć, kto z szlachetnych został beneficjentem wszystkich moich dawnych dóbr?

Dawne dobra Księstwa Modeny są zdeponowane w Banku Orańskich, odliczone co do grosza. Na nic to się jednak nie zda, o ile system gospodarczy nie zostanie przywrócony.

Na marginesie: witam w Rotrii! Wiele się tu zmieniło, ale ufam, że prędko się odnajdziesz Smile

Witam Waszą Eminencję. Dziękuję bardzo za informację. Dobrze wiedzieć, że Modena i pozostałe włości są bezpieczne. Także mam nadzieję, że szybko odnajdę się w nowych realiach Rotrii.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019