Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pius Leon IIŻałoba w Stolicy Apostolskiej
#1
Umiłowani w Chrystusie Panu,

Dzisiaj po południu dotarły do nas bardzo smutne informacje. W dniu dzisiejszym odeszła do wieczności jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka - mama Czcigodnego Brata naszego, kardynała von Salzy. 

W obliczu tej wielkiej, życiowej tragedii członka naszej wspaniałej Rodziny Rotryjskiej, którą wspólnie tworzymy od wielu lat, bądźmy solidarni wobec naszego Brata. Bądźmy mu wsparciem i otoczmy go modlitwą, aby przetrwał ten trudny czas żałoby. Prosimy odłożyć na bok wszystkie spory i kłótnie, zachowajmy wskazaną na ten czas powagę. Niech okres najbliższych 3 dni będzie w Państwie Kościelnym okresem żałoby narodowej, która zakończy się w najbliższy wtorek. Raz jeszcze prosimy Was Bracia o modlitwę i wsparcie dla naszego Brata i Przyjaciela.

Drogi Bracie, przyjmij od nas najszczersze kondolencje w imieniu naszym oraz całej społeczności rotryjskiej. Pamiętaj, że w tym trudnym okresie jesteśmy z Tobą!

Niech spoczywa w pokoju...
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Patriarcha et Episcopus Rotriae,
Pontifex Optimus Maximus

[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
Odpowiedz

#2
Wasza Eminencjo,

proszę przyjąć wyrazy mojego najszczerszego współczucia i wsparcia. W tym trudnym czasie moje modlitwy i myśli są skierowane ku Waszej Eminencji oraz Waszej zmarłej mamie. 
Oby radość Zmartwychwstania Pana, które wspominać będziemy już za tydzień, zdołała ukoić niewyobrażalny ból po stracie rodzica. Póki zaś trwa Okres Męki Pańskiej, proszę zjednoczyć swe cierpienie ze zbawczym cierpieniem Jezusa Chrystusa. 
Proszę pamiętać o pełni mojego wsparcia.
Jego Eminencja
Najprzewielebniejszy
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo kawaler kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 33AcY.png]
Odpowiedz

#3
Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. 

Wasza Eminencjo proszę przyjąć wyrazy mojego współczucia. Pamiętam w modlitwie+
(-)  Marcin Zagłoba

OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020