Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żałoba w Stolicy Apostolskiej
Umiłowani w Chrystusie Panu,

Dzisiaj po południu dotarły do nas bardzo smutne informacje. W dniu dzisiejszym odeszła do wieczności jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka - mama Czcigodnego Brata naszego, kardynała von Salzy. 

W obliczu tej wielkiej, życiowej tragedii członka naszej wspaniałej Rodziny Rotryjskiej, którą wspólnie tworzymy od wielu lat, bądźmy solidarni wobec naszego Brata. Bądźmy mu wsparciem i otoczmy go modlitwą, aby przetrwał ten trudny czas żałoby. Prosimy odłożyć na bok wszystkie spory i kłótnie, zachowajmy wskazaną na ten czas powagę. Niech okres najbliższych 3 dni będzie w Państwie Kościelnym okresem żałoby narodowej, która zakończy się w najbliższy wtorek. Raz jeszcze prosimy Was Bracia o modlitwę i wsparcie dla naszego Brata i Przyjaciela.

Drogi Bracie, przyjmij od nas najszczersze kondolencje w imieniu naszym oraz całej społeczności rotryjskiej. Pamiętaj, że w tym trudnym okresie jesteśmy z Tobą!

Niech spoczywa w pokoju...
(-) Sanctitas Vestra Pius Leo,

Patriarcha et Episcopus Rotriae, Servus Servorum Dei etc. etc.
Odpowiedz

Wasza Eminencjo,

proszę przyjąć wyrazy mojego najszczerszego współczucia i wsparcia. W tym trudnym czasie moje modlitwy i myśli są skierowane ku Waszej Eminencji oraz Waszej zmarłej mamie. 
Oby radość Zmartwychwstania Pana, które wspominać będziemy już za tydzień, zdołała ukoić niewyobrażalny ból po stracie rodzica. Póki zaś trwa Okres Męki Pańskiej, proszę zjednoczyć swe cierpienie ze zbawczym cierpieniem Jezusa Chrystusa. 
Proszę pamiętać o pełni mojego wsparcia.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość oraz Eminencja
x. mgr. net. Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
Kamerling Stolicy Apostolskiej, Prymas Brodrii, Rzeczypospolitej Obojga Narodów, etc. etc

[Obrazek: 2Qq1y.png]

GG: 63405247
Odpowiedz

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. 

Wasza Eminencjo proszę przyjąć wyrazy mojego współczucia. Pamiętam w modlitwie+
(-) Jego Eminencja Marcin kardynał Zagłoba

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

[Obrazek: kardzagloba.png?i_dim=1366x768&app_id=we..._version=6]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019