Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konferencje Prefekta
Informuję, że podjąłem działania ewangelizacyjne na terytorium Księstwa Sarmacji, zgodnie z bullą Deus vult.

List Opata Teplickiego

Rejestracja Kościoła Rotryjskiego jako instytucji - mój dar - dokonałem rejestracji za własny majątek, w przyszłości sterowanie nad nią będzie przekazywane każdorazowemu zwierzchnikowi jednostki KR w Księstwie. Instytucja będzie gromadziła majątek kościelny - procent od tantiem wynosić będzie 100.

Lokalizacja Opactwa Teplickiego

Teplice
Odpowiedz

Eminencjo Prefekcie,
Czcigodni Bracia,

Przychylając się do propozycji kardynała Orańskiego, postanowiliśmy stworzyć obszar posługi duszpasterskiej dla Kolegium Kardynalskiego, stworzone zostały działy diecezji suburbikalnych (z wyodrębnionymi poszczególnymi diecezjami) oraz działy bazylik i kościołów kardynalskich. Można te działy zobaczyć tutaj. Prosimy ponadto o uwagi co do tego układu forum, czy też jego umiejscowienia - szczerze mówiąc, nie znaleźliśmy lepszego miejsca na te działy, niż jako subforum Kaplicy Sykstyńskiej. Jednakże ma to też swój minus, bowiem działy są niejako "ukryte" i szybko mogą zostać zapomniane, bądź też najzwyklej pomijane przy codziennym korzystaniu z forum. Być może ktoś z Braci wykaże się większą kreatywnością i znajdziemy dla nich lepsze miejsce.

Apostolskim pozdrowieniem,
(-) Sanctitas Vestra Pius Leo,

Patriarcha et Episcopus Rotriae, Servus Servorum Dei etc. etc.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019