Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[SUDERLAND] Zaproszenie na Grand Prix Narodów
#1
Witam serdecznie mieszkańców Państwa Kościelnego Rotria!
 
Chciałbym w imieniu Republiki Suderlandu zaprosić na  Grand Prix Narodów. Impreza jest organizowana z okazji zbliżającego się w moim kraju święta niepodległości. Celem jej jest zorganizowane wyścigu, w którym brałyby udział zespoły z różnych państw.

Jako, że system w którym rozgrywam wyścigam posiada sztywne ograniczenie do 11 zespołów, to początkowo każdy kraj, który został zaproszony dostaje prawo do jednego slotu. W przypadku gdy wciąż pozostaną wolne miejsca, a dany kraj wyrazi bardzo duże zainteresowanie wtedy też będzie miał możliwość wystawienia drugiego zespołu.
 Oczywiście warto pamiętać, że idea zespołu narodowego nie ograniczać musi jego nazwy, może być ona oczywiście dowolna, jednakże polecam zachować w niej pewien styl, który byłby zgodny dla wszystkich zainteresowanych.

Jak wygląda zgłoszenie? Jak już wszyscy zainteresowani u was będą zdecydowani to wtedy podajemy zgłoszenie związane z następującymi kwestiami: imię i nazwiska kierowców (dwa na zespół), nazwa zespołu.  Ważny element to także malowanie samochodu. Gra którą wykorzystuję jest dosyć trudna jeśli chodzi o tworzenie skinów, tak też posiadam na dysku stworzone wcześniej przez społeczność malowania, w liczbie ponad 80. Nie wstawię ich, gdyż jest tego od cholery, a nawet nie mam wszystkich pobranych. Oczywiście jak macie konkretne propozycje kolorystyczne, to wstawię możliwie jak najbardziej zbliżone wymaganiami malowania.

Odnośnie jeszcze innych kwestii związanych z dobrą dawką roleplayu, miłe byłoby także wykorzystanie wizerunków kierowców, którzy będą się ścigać (chodzi mi oczywiście o postacie czysto narracyjne) posiadali jakiś swój konkretny wygląd, co oczywiście chciałbym potem wykorzystać do tworzenia dodatkowej narracji oraz grafik.

W kwestiach dodatkowych informacje o torze, na którym odbędzie się wyścig: to Suderlandzki park prędkości mieszczący się w Holdburgu (odpowiednik realnego toru Autodromo di Nazionale Monza). Dystans 100%, czyli 53 okrążenia na łącznym dystansie 306,764 km. Samochody wszystkie będą na dokładnie tym samym poziomie (docelowo także o tym samym wyglądzie samochodu). Transmisja z wyścigu, będzie dostępna na serwisie YouTube w formie premiery odcinka. Możliwe, że jeżeli uda się to będzie także transmisja z sesji kwalifikacyjne lub też raport z sesji treningowych.
 
W kwestii innych pytań, także zapraszam. Na zgłoszenia chciałbym dać wam czas dwóch tygodni, bym mógł wszystko w spokoju nagrać.
Odpowiedz

#2
Mimo wszystko, wciąż pragnę przypomnieć o zaproszeniu. Jest jeszcze aktualne, dlatego proszę, jeżeli ktoś jest zainteresowany, o poinformowanie mnie. Jeśli coś jest niejasne postaram się jak najlepiej to wytłumaczyć.
Odpowiedz

#3
Dziękujemy za zaproszenie Smile
Sport nigdy nie cieszył się dużym zainteresowaniem w Rotrii. Jednak być może ktoś z młodszych duchownych zechce wystartować w rotryjskich barwach?
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

#4
Nawet nie trzeba pod własna godnością, można naprawdę wystawić narracyjne postacie, które tylko będą brały udział, zaś sam zespół tylko pod zarządzaniem któregoś z rotryjczyków.
Odpowiedz

#5
Zespół "Papamobile", jadący autem firmy Ferrari albo Maserati. Już to widzę Smile
Jego Ekscelencja Pio Maria Cesare markiz de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Książę Ferrary
Markiz Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: 21lsuip.png]
Odpowiedz

#6
(18.05.2019, 22:23:01)Pio Maria Facibeni napisał(a): Zespół "Papamobile", jadący autem firmy Ferrari albo Maserati. Już to widzę Smile

Owszem jeden model Ferrari mam wśród dostepnych malowań, jednak tutaj widziałem na nie wstępne zainteresowanie w RON. Jest jeszcze za to takie lamborgini (Maserati nie mam na liście):

[Obrazek: fEsJMk9.jpg]
Odpowiedz

#7
Jeżeli zaproszenie jeszcze jest aktualne, to być może się zgłoszę. Mam tylko pytanie jak będzie wyglądać rozgrywka, tzn. czy wystarczy tylko zgłosić zespół, czy trzeba nim później również sterować podczas rozgrywki?
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

#8
(19.05.2019, 11:51:22)Wilhelm Orański napisał(a): Jeżeli zaproszenie jeszcze jest aktualne, to być może się zgłoszę. Mam tylko pytanie jak będzie wyglądać rozgrywka, tzn. czy wystarczy tylko zgłosić zespół, czy trzeba nim później również sterować podczas rozgrywki?

Wystarczy zgłosić zespół, plus podać nazwiska kierowców. Jeżeli są jakieś koncepcje dotyczące malowania, to proszę je przedstawić, być może będę posiadał na dysku któreś z wystarczająco podobnych.
Odpowiedz

#9
Nazwa zespołu: Rosa Rotria

Nazwiska kierowców:
1/ Quintus Odenessini
2/ Lucretia Viscentori

Proszę o jakiś włoski model w kolorze złoto-niebieskim lub czerwono-niebiesko-białym.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

#10
Do zaoferowania mam to co wyżej oraz:

[Obrazek: MRqmIBS.jpg]
[Obrazek: Z6pGpTV.jpg]
[Obrazek: v87kFcd.jpg]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019