Trwa okres sede vacante.

Tron Pawłowy jest pusty.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
Szczęść Boże!

Jestem nowym obywatelem Rotrii; wieść o wspaniałym Państwie Kościelnym dopadła mnie całkowicie przypadkowo. W pośpiechu zebrałem cały swój wirtualny, skromny dobytek i przybyłem tutaj; oto jestem!

Jeżeli ktokolwiek z Czcigodnych Braci zechciałby mnie pokierować, co winienem czynić, będę dozgonnie wdzięczny.

Z wyrazami szacunku,
Matthew von Bleacher.
ks. mgr net. Matthew von Bleacher
Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego
Proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Mediolanie
Odpowiedz

Witamy Cię Synu w Stolicy Świętej. 

Na początek swojej przygody w Państwie Kościelnym powinieneś zdecydować się kim chcesz być - czy służyć Bogu jako kapłan, a może pozostać w stanie świeckim i rozwijać się, np. w armii.
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

(22.05.2019, 15:55:54)Pius Leon I napisał(a): Witamy Cię Synu w Stolicy Świętej. 

Na początek swojej przygody w Państwie Kościelnym powinieneś zdecydować się kim chcesz być - czy służyć Bogu jako kapłan, a może pozostać w stanie świeckim i rozwijać się, np. w armii.

Najdostojniejszy, Najprzewielebniejszy Patriarcho, Namiestniku naszego Pana, Jezusa Chrystusa!

Moim największym marzeniem, który oparłem o głos Opatrzności jest podjęcie drogi służebnej, jako kapłan, by mógłbym głosić Ewangelię naszego Pana. 

Z wyrazami uniżenia i pamięcią w modlitwie,

Matthew von Bleacher.
Odpowiedz

Witam brata w Rotrii. Jeśli chodzi o kapłaństwo to zapraszam do jezuitów. :-)
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz 

W Księstwie Sarmacji

Odpowiedz

Witam Szanownego Pana
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Drogi Bracie,
witaj w Patrymonium św. Pawła! Cieszę się, że przybyłeś na nasze ziemie, by oddać się służbie. Wielce ceni się takie postawy, tym bardziej że na pewno znajdzie się u nas miejsce, w którym mógłby Brat spełnić swoje powołanie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, wątpliwości, z wielką chęcią odpowiem na nie i właściwie pokieruję.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2TotF.png]
Odpowiedz

Zapraszam też do Apostolskiego Seminarium Duchownego, jeżeli nie jest Brat zdecydowany zostać zakonnikiem.
Odpowiedz

Czcigodni Księża Kardynałowie, Przewielebni Księża!

Bóg zapłać za tak życzliwe, osadzone w duchu chrześcijańskiej miłości i braterstwa przywitanie! Moje serce raduje się, gdy czytam wiadomości pozostawione tutaj przez Was. Przeanalizowałem wszystkie możliwe warunki i kierunki, którymi mógłbym podążać. Zdecydowałem, iż chciałbym kształcić się w Apostolskim Seminarium Duchownym, pod okiem Magnificencji Księdza Rektora oraz kierownictwa duchowego Seminarium. Co dalej winienem czynić, ażeby zostać włączonym w poczet alumnów Seminarium?

Z uniżoną prośbą o modlitwę,
Matthew von Bleacher.
Odpowiedz

Zapraszam
Odpowiedz

Sia lodato Gesù Christo,

witam serdecznie w Państwie Kościelnym Rotria. Jeśli potrzebuje Brat pomocy to chętnie nią służę!
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019