Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ludwik OrańskiPowitanie
Szczęść Boże!

Jestem nowym obywatelem Rotrii; wieść o wspaniałym Państwie Kościelnym dopadła mnie całkowicie przypadkowo. W pośpiechu zebrałem cały swój wirtualny, skromny dobytek i przybyłem tutaj; oto jestem!

Jeżeli ktokolwiek z Czcigodnych Braci zechciałby mnie pokierować, co winienem czynić, będę dozgonnie wdzięczny.

Z wyrazami szacunku,
Matthew von Bleacher.
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

Witamy Cię Synu w Stolicy Świętej. 

Na początek swojej przygody w Państwie Kościelnym powinieneś zdecydować się kim chcesz być - czy służyć Bogu jako kapłan, a może pozostać w stanie świeckim i rozwijać się, np. w armii.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

(22.05.2019, 15:55:54)Pius Leon I napisał(a): Witamy Cię Synu w Stolicy Świętej. 

Na początek swojej przygody w Państwie Kościelnym powinieneś zdecydować się kim chcesz być - czy służyć Bogu jako kapłan, a może pozostać w stanie świeckim i rozwijać się, np. w armii.

Najdostojniejszy, Najprzewielebniejszy Patriarcho, Namiestniku naszego Pana, Jezusa Chrystusa!

Moim największym marzeniem, który oparłem o głos Opatrzności jest podjęcie drogi służebnej, jako kapłan, by mógłbym głosić Ewangelię naszego Pana. 

Z wyrazami uniżenia i pamięcią w modlitwie,

Matthew von Bleacher.
Odpowiedz

Witam brata w Rotrii. Jeśli chodzi o kapłaństwo to zapraszam do jezuitów. :-)
(-) Filip I Gryf
Książę Sarmacji

W Księstwie Sarmacji
Odpowiedz

Witam Szanownego Pana
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Drogi Bracie,
witaj w Patrymonium św. Pawła! Cieszę się, że przybyłeś na nasze ziemie, by oddać się służbie. Wielce ceni się takie postawy, tym bardziej że na pewno znajdzie się u nas miejsce, w którym mógłby Brat spełnić swoje powołanie. Jeżeli pojawią się jakieś pytania, wątpliwości, z wielką chęcią odpowiem na nie i właściwie pokieruję.
Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]
Odpowiedz

Zapraszam też do Apostolskiego Seminarium Duchownego, jeżeli nie jest Brat zdecydowany zostać zakonnikiem.
Odpowiedz

Czcigodni Księża Kardynałowie, Przewielebni Księża!

Bóg zapłać za tak życzliwe, osadzone w duchu chrześcijańskiej miłości i braterstwa przywitanie! Moje serce raduje się, gdy czytam wiadomości pozostawione tutaj przez Was. Przeanalizowałem wszystkie możliwe warunki i kierunki, którymi mógłbym podążać. Zdecydowałem, iż chciałbym kształcić się w Apostolskim Seminarium Duchownym, pod okiem Magnificencji Księdza Rektora oraz kierownictwa duchowego Seminarium. Co dalej winienem czynić, ażeby zostać włączonym w poczet alumnów Seminarium?

Z uniżoną prośbą o modlitwę,
Matthew von Bleacher.
Odpowiedz

Zapraszam
Odpowiedz

Sia lodato Gesù Christo,

witam serdecznie w Państwie Kościelnym Rotria. Jeśli potrzebuje Brat pomocy to chętnie nią służę!
(-) Sua Eminenza 
 Pio Maria Cesare de Medici

Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Osobisty Doradca Ojca Świętego
Custode delle fede e Chiesa (Panzerkardinal)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020