Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek
[Obrazek: 2JPcs.png]

Data: 07.06.2019

Imię i nazwisko: Filip Powietrzny
Narodowość:  Sarmacka
Informacja o sobie: Pilot, Żołnierz KSZ w Sarmacji. Strażak
Uzasadnienie: Chciałbym zostać księdzem
Odpowiedz

Wniosek rozpatruję pozytywnie. Z mocy prawa staje się Brat słuchaczem studiów magisterskich netowych "Wiedza o Państwie Kościelnym i Kościele Rotryjskim", prowadzonych przez Katedrę Sztuk Wyzwolonych na Uniwersytecie Rotryjskim. Zostaję Brata promotorem. Proszę przyswoić sobie wpierw treść wykładów umieszczonych w seminarium oraz ustawić avatar na forum.
Odpowiedz

Informuję, iż zapoznałem się oraz ustawiłem avatara
Odpowiedz

Dobrze, w takim razie proszę zainstalować sobie archaiczny, pasujący do Rotrii komunikator Gadu-Gadu i napisać do mnie na numer 65547343.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Tadeusz von Hippogriff-Brus
Odpowiedz

Napisałem
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Tadeusz von Hippogriff-Brus
Odpowiedz

Jako baczny słuchacz i obserwator chciałbym powiadomić Waszą Świątobliwość iż ten tutaj osobnik stworzył swój kościół głoszący herezję wobec ludu. Myślę że Wasza Świątobliwość powinna o tym wiedzieć. http://www.kosciolfilipski.oxn.pl
Odpowiedz

Szczęść Boże,
mógłby się Dostojny przedstawić? Bo takie złożenie informacji bez adnotacji o własnej godności i tożsamości dobrze nie wróży.
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
Odpowiedz

(Wczoraj, 09:24:48)Pio Maria Facibeni napisał(a): Szczęść Boże,
mógłby się Dostojny przedstawić? Bo takie złożenie informacji bez adnotacji o własnej godności i tożsamości dobrze nie wróży.

Ekscelencjo;
dotarły do mnie podobne informacje już kilka dni temu; tak więc uznałem, że złożę odpowiedni wniosek do Świętej Inkwizycji.
Ludwik Jerzy Albert van Oranje-Nassau
Mecenas Patriarszy

[Obrazek: 2URku.png]
Odpowiedz

Przewielebny Księże,
to co zrobił Wielebny jest zaprawdę sprawiedliwe i dobre w służbie Kościoła. Sprawa niemniej chwilę poczeka z racji braku powołanego Wielkiego Inkwizytora. Myślę, że w swej mądrości Ojciec Święty Klemens IV już niedługo powoła odpowiednią osobę na ten urząd.

Niemniej jednak nalegam, aby nasz gość przedstawił swą godność. Zawsze pomoże to w sprawie.
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
Odpowiedz

Przepraszam że się nie przedstawiłem. Godność moja Gustaw Fryderyk von Hippogriff brzmi. Przybywam z Księstwa Sarmacji.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019