Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inwestytura Biskupia Elektów Michelangela Piccolominiego i Pia Marii Facibeniego
A i ja składam serdeczne gratulacje ode mnie i JCM Jana a razem z gratulacjami ornaty z najlepszej jakości jedwabiu bizantyjskiego.
[Obrazek: 785-1062-large.jpg]
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Ślicznie dziękuję. Użyję go na najbliższej Mszy Świętej.
Odpowiedz

Ekscelencjo Piccolomini,
dziękuję za Twoją pamięć, modlitwę oraz podarek. Znajdzie na pewno szczególne miejsce w moich zbiorach. Ja utraciłem swój episkopat w momencie znanej wszystkim, a krwiożerczej napaści na Kościół Święty i antypatriarchatu. Niemniej podczas swojej pierwszej inwestytury otrzymałem szczególny dar od Eminencji Cesarego de Medici, a już i Patrona Kościoła Piusa III. Była to mitra oraz gremiał. Do mitry mam szczególny sentyment, ale gremiał na znak jedności podczas przyjmowania episkopatu pragnę ofiarować Tobie, Ekscelencjo Michale Aniele. Niech Tobie wiernie służy i będzie pamiątką po Patronie Kościoła.
Umiłowani Bracia,
za wszystkie podarki i dobre słowa serdecznie dziękuję.

[Obrazek: VisualizzaImmagine.do?sercd=3922406&tipo...side=width]
Jego Ekscelencja Pio Maria biskup Facibeni
Doktor Nauk Teologicznych
Zarządca na Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: vrx5kn.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Michelangelo Piccolomini
Odpowiedz

Bóg zapłać za ten wspaniały dar. Pamiętam w modlitwie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019