Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akt przysposobienia do rodu Piccolomini
Cytat:
[Obrazek: m_AG856.png]

Niechaj wszem i wobec będzie wiadome, że mając na względzie dobro swojego pochodzącego ze Sieny rodu, którego jestem jedynym żyjącym przedstawicielem oraz będąc pomnym wielkiej przyjaźni pomiędzy rodami Piccolominich a von Hippogriff - sarmackich rotriokatolików, niniejszym usynawiam czcigodnego księdza prałata Tadeusza von Hippogriff-Brusa. Od dziś będzie on zwał się Taddeo de Hippogriff-Piccolomini, stając się pierwszym przedstawicielem rotryjskiej odnogi rodu Hippogriff, będącego połączeniem tych dwóch znamienitych rodzin.

Bardzo proszę Jego Świątobliwość Klemensa IV o potwierdzenie wyrażonej zgody na przysposobienie oraz o błogosławieństwo .

Dokument ten wiadomym czynimy, dla Nas i dla przyszłych pokoleń upubliczniamy na wieczną rzeczy pamiątkę tegoż dnia pamiętnego III, miesiąca VII, Anno Domini MMXIX.

Michelangelo arcybiskup Piccolomini SJ
[-] 4 użytkowników lubi ten post.
  • Aurelio de Medici y Zep, Januszek von Hippogriff-Pałasz, Ludwik Orański, Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Moje gratulacje Wasza Ekscelencjo!
+ Hieronim Sieniawski
Episcopus Titularis Aquinensis
Santae Rotriae Ecclesiae Bibliothecarius
Juris Canonici Doctor
[Obrazek: 2VqnQ.png]
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Januszek von Hippogriff-Pałasz, Michelangelo Piccolomini
Odpowiedz

Wasza Ekscelencjo,
Monsignore,

raduje się nasze serce, że kolejna już rodzina zyskuje swego potomka. Cieszy nas także, iż przedłużone zostaje dziedzictwo rodu Piccolominich, jak również zawarty jest tak szczególny związek z inną, znamienitą sarmacką rodziną. Oby przyjaźń obu rodów kwitła, jednocześnie przyczyniając się do zbliżenia między Księstwem Sarmacji a Patrymonium Świętego Pawła.
Publicznie potwierdzamy wyrażoną zgodę na usynowienie, z serca błogosławiąc nowej rodzinie oraz śląc najlepsze życzenia i gratulacje.

Z apostolskim pozdrowieniem,
[Obrazek: 2UVzn.png]
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Januszek von Hippogriff-Pałasz, Michelangelo Piccolomini, Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Axios! Gratulacje dla rodu, Ekscelencjo i gratulacje dla brata Tadeusza!
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
[-] 3 użytkowników lubi ten post.
  • Januszek von Hippogriff-Pałasz, Michelangelo Piccolomini, Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Wasza Świątobliwość,
Ekscelencjo,
Wszyscy Słudzy Kościoła,

Jako senior Rodu von Hippogriff jest mi niezmiernie radośnie z tego aktu. Mój ród może poszczycić się nową osobą, jaką jest Jego Ekscelencja. Cieszę się również, że członek mojego rodu Tadeo dobrze czuję się w stanie kapłańskim i zakonnym i jego działalność w Rotrii jest dobra. Cieszymy się wszyscy z Rodu. Mamy nadzieję, że Rotria będzie dla nas 2 domem - po sarmackim. :-)
Szczęść Boże!
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz 

Kanclerz oraz Minister Spraw Zagranicznych Księstwa Sarmacji
W Księstwie Sarmacji
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Michelangelo Piccolomini, Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019