Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski o obywatelstwo
Cytat:
Apostolskie Miasto Rotria, dzień XII miesiąca VI Roku Pańskiego MMXVII

Wnioskodawca:
Tadeusz Krasnodębski

Obywatelstwa:
bialeńskie

Pełnione funkcje:
Poseł Zgromadzenia Ludowego Republiki Bialeńskiej, członek Wysokiej Komisji Nadzoru Finansowego Republiki Bialeńskiej, prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego

Treść wniosku:
Zostałem włączony w poczet kapłanów rotryjskich, ponadto jestem w trakcie przewodu doktorskiego na Uniwersytecie Rotryjskim. Moje drogi splotły się więc z Państwem Kościelnym Rotrią w takim stopniu, że posiadanie obywatelstwa rotryjskiego uważam za niezbędne.

Z uwagi na powyższe proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Z wyrazami szacunku,
ks. Tadeusz Krasnodębski
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski, prof. UR

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Obywatelstwo rotryjskie zostało zniesione. Proszę administratora o zamknięcie lub zarchiwizowanie tego wątku aby te sytuacje się nie powtarzały.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

Najmocniej przepraszam za zamieszanie.
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski, prof. UR

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Wątek zamykamy jednocześnie przypominając, iż obywatelstwa zostały zniesione bullą Summus Pontifex Leona III. Mieszkańcem natomiast może zostać każda osoba, która wyrazi taką chęć, osiedlając się na ziemiach rotryjskich i aktywnie biorąc udział w życiu Rotrii.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018