Ankieta: Czy popierasz nadanie tytułu Patron Kościoła Piusowi III?
Tak
55.00%
11 55.00%
Nie
45.00%
9 45.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy popierasz nadanie tytułu Patrona Kościoła Piusowi III?
Czcigodni

Wobec zarzutu, iż jestem jedyną osobą przeciwną nadaniu tytułu Patrona Piusowi III, zachęcam do udziału w ankiecie. Zobaczmy czy jest tak w istocie.

Dla niezorientowanych link do dyskusji: http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=1625
[Obrazek: 2JWBC.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Baltazar Dostojewski

Eminencja uczył mnie zawsze, że Kościół nie jest instytucją demokratyczną. Ale działało yo widać tylko wtedy, gdy sam siedział Eminencja na Złotym Tronie.

Pamiętacie konklawe po I kadencji Piusa VI? Nikt nie chciał jego reelekcji. Tadeusz Krasnodębski protestował po wyborze. To w swojej mądrości ze Złotego Tronu padły słowa o niedemokratyczności Kościoła.
  • Baltazar Dostojewski

Ksiądz Kardynał musi być bardzo zdesperowany skoro ściąga nieaktywnych w Rotrii mikronautów, którzy logują się wyłącznie, aby oddać głos w ankiecie. Działania godne Republiki Weimarskiej podczas plebiscytu na Śląsku i Warmii Smile
+ Hieronim Sieniawski
Episcopus Titularis Aquinensis
Santae Rotriae Ecclesiae Bibliothecarius
Juris Canonici Doctor
[Obrazek: 2VqnQ.png]
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Baltazar Dostojewski, Michelangelo Piccolomini

To co, może jak w Radzieckiej Rosji zmarli będą głosować? Frekwencja 120% i wszystko na Putina. Smile
(-) Sua Sanctitas Joannes I,
Servus Servorum Dei,
Pastor Pastorum,
Patriarcha et Episcopus Rotriae
  • Baltazar Dostojewski

Eminencjo. To już kompletna ŻENADA. Czekam aż wróci Beatrycze, Kosma Medycejski, Ferdek, może i Lorenzo aby tylko zagłosować i znowu zniknąć na kolejny rok, dwa (jak niektórzy, co pisali ostatnie posty w 2017 roku, teraz zaglosowali i pojawia się może w Świętym nigdy). Żenada godna propagandy Stalina i Hitlera.
(-) Sua Sanctitas Joannes I,
Servus Servorum Dei,
Pastor Pastorum,
Patriarcha et Episcopus Rotriae
  • Baltazar Dostojewski

I co? 11 osób może się mylić Eminencjo? To małe poparcie samych przyjaciół zmarłego Piusa III? Bynajmniej.
  • Baltazar Dostojewski

Ekscelencjo,
Żenujące to jest to co wy robicie. Ja w wolnym czasie mam co robić i nikogo do głosowania nie zmuszam, ani nie sugeruję co powinien wybrać. Równie dobrze mogę powiedzieć, że to wy ściągacie ludzi żeby głosowali za. Ankietę utworzyłem i wysłałem wszystkim informację z prośbą o wyrażenie opinii. Nie sugerowałem nikomu odpowiedzi.

Kościół nie jest, nie będzie i nie powinien być demokratyczny. Ankieta nie ma mocy prawnej i z jej wynikiem nie wiąże się żaden skutek prawny. Służy ona tylko i wyłącznie zbadaniu opinii.

A z wymienionych przez Was osób akurat nikt nie zagłosował Wink
[Obrazek: 2JWBC.png]
  • Baltazar Dostojewski

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019