Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o uznanie
W imieniu moim i Demokratycznej Republiki Rzymu zwracam się do Jego Świętobliwości Klemensa IV o:
uznanie Demokratycznej Republiki Rzymu, nawiązanie stosunków dyplomatycznych i handlowych, oraz założenie chociażby opactwa terytorialnego Kościoła Rotryjskiego lub rozszerzenie opactwa w Cesarstwie Bizantyjskim.

Będę zaszczycony uznaniem mej mikronacji. 

Joahim von Ribertrop.
Odpowiedz

Kryteria uznania mikronacji reguluje mandamentum Sekretarza Stanu. Można prosić o link do forum?
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

http://www.demokratycznarepublikarzymu.m...forums.php
Odpowiedz

Dziwna ta mikronacja... Na czele republiki stoi cesarz wraz z prezydentem, których konstytucyjne kompetencje są niemalże identyczne, a prezydenta powołuje się w dość nietypowy sposób. Poza tym jest Pan "papieżem", a dzisiaj złożył Dostojny wniosek o podjęcie nauki w seminarium rotryjskim. To tylko niektóre kontrowersyjne kwestie, które na szybko zauważyłem.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Jako Rektor ASD dziękuję Eminencji za zwrócenie na to uwagi. Wniosek zostanie odrzucony.

Widzę, że Filip Powietrzny znalazł kolejne miejsce swej szalonej aktywności.
Odpowiedz

Informuję, że Kościół Grodziski w Demokratycznej Republice Rzymu jest w archiwum:
http://www.demokratycznarepublikarzymu.m....php?id=67
Została jeszcze instytucja w Sarmacji, ale tam napiszę, że teraz to fundusz jałmużny Kościóła Rotryjskiego czy coś.
Panie Picollomini! 
Proszę o drugą szansę.
Odpowiedz

Do arcybiskupa zwraca się "Wasza Ekscelencjo". To po pierwsze. Dobrze, w takim razie dam Bratu szansę. Proszę jednak ustawić sobie odpowiedni avatar oraz zainstalować Gadu-Gadu. Bez tego nie zda Brat egzaminu.
Odpowiedz

No to Wasza Ekscelencjo nie dam rady. Komórka ma za starego Androida a do komputera nie mam dostępu. A gdzie zmienić avatara?
Odpowiedz

Trudny z Brata przypadek. Ma Brat opcje w zakładce profilu.
Odpowiedz

Avatara mam. Tylko z GG problem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019