Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eustachy PlaystationCRASHday TV
#21
Siemanko! Z tej strony Leszek Roskohard-Wespucci i kolejny odcinek z CRASHday TV! W tym odcinku były dalsze zmagania z Gustawem i Michaiłem. Pierw walczyliśmy o flagę w domu kultury w Srebnym Rogu, jadąc Lamborghini Countach, a następnie odbył się niesamowity wyścig od Srebnego Rogu do Zielnybora Pontiacami Firebird Am 74'. Musisz to zobaczyć na własne oczy!:Ponadto fundatorami nagród tych pokazów w Teutonii jest Królowa Teutonii Joanna Izabela oraz organizator Leszek Roskohard-Wespucci. Ponadto tak wyglądał rodzaj puntakcji:
-zwycięstwo w trybie: 2 pkt
-drugie miejsce: 1 pkt
-ostatnie miejsce: 0 pkt

I po 4 trybach ostatecznie wyszło że Gustaw Fryderyk von Hippogrif wygrał te zawody w Gorącej Teutonii. Wicemistrzem zostałem ja, a 3 miejsce na podium zdobył Michaił von Hippogrif-Vovkulak. Wszystkim panom gratulujemy. A tak wygląda punktacja i nagrody:
-Gustaw Fryderyk von Hippogrif: 5 pkt, 30 000 Libertów
-Leszek Roskohard-Wespucci: 4 pkt, 15 000 Libertów
-Michaił von Hippogrif-Vovkulak: 3 pkt, 8 000 Libertów

I tym samym etap Teutoński, uznajemy za zakończony i następne zawody będą pierw w Starosarmacji, a następnie potem w Sclavinii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(W trakcie)
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Magnifikat
Odpowiedz

#22
Cześć wam. Dzisiaj w odcinku razem z Szarakiem pierw ścigaliśmy się na Równinie Wielkich Mistrzów, samochodami Buggy. Potem odbyła się kaskaderka w Smoczych Górach!  Musisz to zobaczyć na własne oczy!:Ponadto zrobiliśmy już drugi wywiad! Tym razem z panem Andrzejem Swarzewskim. Zapraszam też was do czytania:


-Leszek Roskohard-Wespucci: Cześć, witamy w pierwszym wywiadzie dla CRASHday TV. Naszym pierwszym gościem jest nie kto inny jak pan Andrzej Swarzewski!
-Andrzej Swarzewski: Dobry wieczór. Dziękuje za zaproszenie.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Dobry wieczór!
Zadamy w tym wywiadzie Panu łącznie 6 pytań. Jest Pan gotowy?
-Andrzej Swarzewski: Oczywiście, z przyjemnością udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania.
-Leszek Roskohard-Wespucci: Również dziękujemy za przybycie do naszego studia. Więc na początek jako pierwszy zadam pytanie, panie Andrzeju Swarzewski co sądzisz o rozgrywkach w CRASHday TV?
-Andrzej Swarzewski: Uważam, że to świetna inicjatywa. Z dwóch powodów. Po pierwsze jest to duże wydarzenie sportowe, a po drugie i z mojej perspektywy nawet ważniejsze, jest to inicjatywa międzynarodowa, która obejmuje niemal cały mikroświat.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Uwaga oto kolejne pytanie: który z zawodników CrashDay TV jest pana zdaniem najgorszym rajdowcą?
-Andrzej Swarzewski: Nikogo nie uważam za najgorszego rajdowca, liczy się udział, a praktyka czyni mistrza. [Obrazek: wink.png]
-Leszek Roskohard-Wespucci: Oczywiście, im większy trening, tym lepsza forma. Dobrze, a które zawody były dla pana ulubione?
-Andrzej Swarzewski: Wszystkie zawody mają swój urok, ale mi najbardziej podobało się oczywiście Grand Prix Bialenii.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Pozostańmy przy rozgrywkach z Bialenii. Jest Pan z nich usatysfakcjonowany?
-Andrzej Swarzewski: Może nie wzięło w nich udziału zbyt wiele osób, ale tak jest ze wszystkimi inicjatywami w mikroświecie, nie tylko sportowymi.
-Leszek Roskohard-Wespucci: No ostatnio jest mały regres w sporcie, ale miejmy nadzieje że to się zmieni. Ale powracając do pytań. Co sądzi pan o nagrodach po zawodach w Teutonii? Są one sprawiedliwe, czy wręcz przeciwnie?
-Andrzej Swarzewski: Przyznam się, że nie przyjrzałem się szczegółowo  podziałowi nagród. Myślę jednak, że jeżeli uczestnicy przed zawodami wiedzieli o tym, jak będzie wyglądał podział nagród i zdecydowali się wystąpić w zawodach, to był to podział sprawiedliwy. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: W takim razie przejdźmy płynnie do ostatniego pytania ode mnie. Oto treść pytania (werbel)-jak widzi Pan przyszłość CrashDayTV?
-Andrzej Swarzewski: Wszystko zależy od organizatorów i ich uporu. Czasem mówi się, że mikroświatowe zawody piłkarskie przeżyją sam mikroświat, tak bardzo przyzwyczaili się do nich uczestnicy. Może z CrashDay TV będzie podobnie? Z pewnością tego właśnie Państwu życzę.
-Leszek Roskohard-Wespucci: A dziękujemy bardzo. Na koniec chciałbyś kogoś pozdrowić?
-Andrzej Swarzewski: Chciałbym pozdrowić wszystkich czytelników wywiadu oraz fanów CrashDay TV. Czy korzystając z okazji mogę zareklamować nową inicjatywę?
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Jak najbardziej
-Andrzej Swarzewski: Zapraszam wszystkich do zapoznania się z pierwszym wykładem z mikrozofii, który dostępny jest na Uniwersytecie Książęcym w Furlandii i Luindorze oraz na Uniwersytecie Bialeńskim. Zapraszam też do nadsyłania artykułów do "Acta Microsophica", pisma dotyczącego nowej dziedziny naukowej, która zajmuje się stricte mikroświatem.
-Grzegorz Szarak von Hohenburg: Dziękujemy za ten wywiad. Do zobaczenia, oraz zapraszamy na wykład z mikrozofii!
-Andrzej Swarzewski: Dziękuję serdecznie!
-Leszek Roskohard-Wespucci: Również dziękuje i do zobaczenia!


I tak wyglądał wywiad. Kolejną nową informacją jest to, uwaga bo będzie zaskoczenie!.....

....Dołączenie nowej mikronacji do naszych wspaniałych pokazów Tour de Pollin! A jest nim Suderland.
Pokazy w tym państwie będą zaraz po zawodach z Rotrii!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(W trakcie)
11.Sclavinia
12.Hasseland
13.Rotria
14.Suderland
15.Magnifikat
Odpowiedz

#23
Witam was widzowie. W tym odcinku będzie współgospodarz Szarak oraz gość Gustaw. W tym odcinku pierw rozwalaliśmy się w Czarnolesie samochodami Bugatti Veyron, a potem robiliśmy wyścig drag na lotnisku w Fer Dodge Chargerami+bonus. Musicie to zobaczyć na własne oczy!:Tym samym zakończyliśmy pokazy w Starosarmacji. Teraz będą pokazy w Sclavinii, a następnie będą pokazy w Hasselandzie!

A tak wygląda obecnie Tour de Pollin:
1.Doctrina(Zakończona)
2.Volkian(Zakończona)
3.RZP(Zakończona)
4.Egvalland(Zakończona)
5.Bialenia(Zakończona)
6.Pustkowia(Zakończona)
7.Dreamland(Zakończona)
8.Baridas(Zakończona)
9.Teutonia(Zakończona)
10.Starosarmacja(Zakończona)
11.Sclavinia(W trakcie)
12.Hasseland
13.Rotria
14.Suderland
15.Magnifikat
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020