Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożar Apostolskiego Miasta
Mając na uwadze smutny charakter wydarzeń związanych z pożarami, ks. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini,  wzmożył kontrolę przy Bazylice Św. Marka i filii św. Barnaby. Ponadto proboszcz zarządził zbiórkę pieniędzy na rzecz remontu i odbudowy zniszczonych budynków.
Gwardia jest w ścisłym kontakcie z ks. Orańskim.
(-) ks. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
proboszcz Bazyliki Św. Marka w Wenecji
[Obrazek: 2Vo3C.png]
Odpowiedz

Po przygotowaniu drogi, gwardia apostolska wyniosła Jego Świątobliwość z Wiecznego Miasta. Wraz z Patriarchą zostali ewakuowani inni dygnitarze kościelni.
Miejsce gdzie przebywa Patriarcha jest dobrze bronione. Na wszelki wypadek do ochrony Patriarchy zameldowali się rycerze Zakonu Krzyżackiego, którzy utworzyli pierścień zewnętrzy.
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Bizancjum jest także gotowe wysłać ludzi do pomocy.
(-)Cesarz Franz II Wadar vel Cesarz Jan I Bizantyjski

Basilleus i Autokrator

Kurator Wielki W Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Członek Zakonu Krzyżackiego
Odpowiedz

Patriarchę mogę przyjąć w Wenecji
(-) ks. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
proboszcz Bazyliki Św. Marka w Wenecji
[Obrazek: 2Vo3C.png]
Odpowiedz

(10.09.2019, 17:13:11)Franz II Wadar napisał(a): Bizancjum jest także gotowe wysłać ludzi do pomocy.
Antwerpia z racji bliskości chętnie skorzysta z pomocy.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Proszę ukryć Jego Świątobliwość w bezpiecznym miejscu. Ja zaś z Eminencją Drederem będziemy kontrolować sytuację w Apostolskim Mieście.
Jego Ekscelencja Pio Maria Cesare markiz de Medici
Doktor Nauk Teologicznych
Książę Ferrary
Markiz Monte Cassino
Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Sekretarz Osobisty Ojca Świętego

[Obrazek: 2WUAj.png]
Odpowiedz

(10.09.2019, 17:47:33)Maurycy Orański napisał(a):
(10.09.2019, 17:13:11)Franz II Wadar napisał(a): Bizancjum jest także gotowe wysłać ludzi do pomocy.
Antwerpia z racji bliskości chętnie skorzysta z pomocy.
Niezwłocenie więc ruszam z 1000 waregów. Gdzie mogę się schronić? W samym mieście czy w pobliżu?
(-)Cesarz Franz II Wadar vel Cesarz Jan I Bizantyjski

Basilleus i Autokrator

Kurator Wielki W Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Członek Zakonu Krzyżackiego
Odpowiedz

Podobno brakuje już wody, bo tyle jej pompuje się do wozów strażackich. Winna temu jest trwająca od jakiegoś czasu w Państwie Kościelnym susza.
Odpowiedz

Proszę wybaczyć, ale gdzie został ukryty Jego Świątobliwość, oprócz gwardii wiedzą niektórzy dostojnicy kościelni, książę Orański.
Zakon Krzyżacki został podzielony na parę oddziałów z rozkazem pilnowania różnych obiektów w całej Rotrii, ale tylko jeden oddział wspomaga Gwardię, to aby utrudnić odnalezienie właściwej kryjówki
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Wodę mogę przywieźć z Voxlandu (tak, wiem że Rotria Voxlandu nie uznaje).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019