Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Habemus Patriarcham VIII X MMXIX
W imieniu Ludowej Republiki Magnifikatu składam Czcigodnemu Janowi I, Patriarsze Kościoła Rotryjskiego serdeczne gratulacje z racji objęcia Tronu Pawłowego oraz życzenia bożego błogosławieństwa
[Obrazek: 6ZDrjt4.png]
Odpowiedz

Spóźnione ale szczere - Vivat Joanes Primus!
ks. mgr net. Ludwik Orański-Nassau
[Obrazek: 2VgRC.png]
Odpowiedz

Wasza Świątobliwość,

na początku, podobnie jak Przedmówcy, przepraszam za opóźnienie, lecz realny wyjazd utrudnił mi dostęp do internetu i praktycznie uniemożliwił odwiedzenie Rotrii. 
Z całego serca gratuluję Waszej Świątobliwości, mojemu drogiemu krewnemu i wspaniałego przyjacielowi, wyboru na Stolicę Pawłową. Wierzę całkowicie, że Wasza Świątobliwość posiada tę szczególną cnotę, jaką jest umiejętność połączenia doświadczenia z zapałem. To pozwala mi wierzyć bez cienia wątpliwości, że losy Kościoła i Państwa zostały powierzone w dobre ręce. 
Jako poprzednik Waszej Świątobliwości jestem również spokojny, że po moim okresie służby Kościołowi jako Najwyższy Kapłan, Rotria trafiła w ręce osoby tak bardzo nadającej się do tej godności.
Życzę Waszej Świątobliwości udanego pontyfikatu, pełnego spełnienia i satysfakcji z dobra uczynionego dla Kościoła. Sam zaś zapewniam o swoim całkowitym oddaniu i gotowości do służby Wspólnocie. W pełni oddaję się do dyspozycji Waszej Świątobliwości.

Semper fidelis,
+ Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Najprzewielebniejszy 
x. Aureliusz Wawrzyniec Karol wielki książę kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 2QgFb.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019