Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ametyst I DziecięPodarek od Narodu Bialeńskiego
#1
[Obrazek: 75_23_01_16_12_05_07.png]

W odpowiedzi na serdeczne zaproszenie otrzymane od Patriarchy Jana I nowy Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Republiki Bialeńskiej w Państwie Kościelnym "Rotria" JE JKM Dr Ametyst (Faradobus) Prof. UB Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu, Lew Wolnogradu, Wielki Kniaź na Mechanicach i Baron na Chainciano Terme udał się do Pałacu Apostolskiego w celu odbycia pierwszej osobistej audiencji z Pontifexem. W godzinach popołudniowych jego czarny jak piekło samochód przybył na miejsce. Kilkanaście minut później Ametyst znalazł się w gabinecie Jego Świątobliwości.

Umiłowany Ojcze Święty,

misja Republiki Bialeńskiej serdecznie serdecznie Ojca wita. Marzyliśmy o tym spotkaniu od początku. Mamy wiele wiele pytań, na które nie możemy uzyskać odpowiedzi. Chcielibyśmy dziś uzyskać tę odpowiedź. Jednak do rzeczy: wyrażając wielką radość z możliwości goszczenia tu chciałbym spełnić pewną obietnicę i jako pierwszemu tutaj wręczyć Waszej Świątobliwości podarek od Republiki. Pozwólcie, że będzie nim seria wspaniałych obriazów autorstwa niejakiego Karola Taize Rusiela, wszystkie o tematyce nawiązującej do Waszej Rotryjskiej Religii. Przynajmniej tak nam się w Bialenii wydaje...

[Obrazek: 244]

[Obrazek: 150]

[Obrazek: 727]

Jest też drugi dar, nieco bardziej osobisty, w postaci zapasu dorodnych dyń, jakie wyrosły w moim gospodarstwie w Mechanicach Faradobusowskich w ramach rekordowych zbiorów warzyw, które nastąpiły w wyniku udzielenia przeze mnie bezcennych wskazówek z zakresu hodowli roślin i uprawy zwierząt.

[Obrazek: 1100px-x-733px-projekt-bez-tytulu-kopia-35-690x460.jpg]

Raz jeszcze przyjmijcie, Ojcze, wyrazy wdzięczności za ciepłe nas tutaj przyjęcie. Mam nadzieję, że moja misja będzie czasem korzystnym dla stosunków rotryjsko-bialeńskich. Wszystkiego najlepszego!
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu
Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020