Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AndrzejSwarzewskiZaproszenie do współpracy
Wasza Magnificencjo, 
Szanowni,
Dzisiaj ukazał się pierwszy numer miesięcznika "Acta Microsophica". Zachęcam serdecznie do zapoznania się z jego treścią oraz moimi wykładami na Wydziale Mikrozofii i Nauk Politycznych Uniwersytetu Książęcego. 
Serdecznie zapraszam zainteresowanych Rotryjczyków do współpracy. Teksty do drugiego numeru nadsyłać można do końca grudnia na adres piotrnowicki7@yahoo.com
Z wyrazami estymy,
prof. Andrzej Swarzewski.
Odpowiedz

Kibicuję temu projektowi, który jest bardzo ciekawą próbą usystematyzowania tego wszystkiego, co o mikroświecie już powiedziano, albo spojrzenia na mikroświat z nowatorskiej perspektywy. Od jakiegoś czasu śledzę poczynania pana Swarzewskiego i wielce rad jestem z tego, iż tworzy się nam powoli grupa intelektualistów, która spojrzy na naszą codzienność z naukowej perspektywy. Trzymam kciuki za takie inicjatywy i ubolewam, że real nie pozwala mi wejść z Szanownymi w polemikę. Do porannej kawy, obok najnowszego numeru Rzepy, dobrze mieć czasami otwarte Acta Microsophica Wink
Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]
Odpowiedz

https://megawrzuta.pl/download/3d8b36b6e...bb025.html
Drugi numer opublikowany. Skromna wielkość ze względu na brak czasu i niewielką liczbę chętnych do pisania. Zapraszam do lektury i dyskusji! Smile
Odpowiedz

Bardzo ciekawe artykuły. Przyjemnie się czytało. Gratuluję!
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Michelangelo Piccolomini
Odpowiedz

Szczególnie ciekawe oraz pouczające jest pierwsze opracowanie sporządzone według klucza komparatystycznego.
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

A ja zachęcam do przeczytania wykładu pt. "Historia Kościoła Ekumenicznego", który wygłosiłem na Uniwersytecie Bialeńskim.
Odpowiedz

Redakcja "Acta Microsophica" po konsultacjach podjęła decyzję, iż tytułem trzeciego numeru naszego czasopisma będzie "Przywództwo i przywódcy". Przypominamy przy tym, że można nadsyłać artykuły niezwiązane z tematem przewodnim, w tym zwłaszcza artykuły z którymi nie zdążono do drugiego wydania oraz polemiki z dotychczasowymi publikacjami.
Jesteśmy również otwarci na listy do redakcji.

Teksty proszę wysyłać do końca lutego na adres piotrnowicki7@yahoo.com.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020