Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benedykt IIProces kreacyjny Ojca Kościoła - Vittorio Paolino
(08.11.2020, 22:46:45)Mikołaj Dreder napisał(a): Wasza Ekscelencjo, 

Prywatnie proszę o rozpatrzenie tego oto wniosku. Został poparty przez wymagane prawem 3 podpisy osób świeckich - Brat Gagik wtenczas nie był duchownym. To wielki człowiek dla naszej historii i zasłużona persona Mikroświata. Ojciec Pierwszej Rotrii. W mojej opinii jak nikt inny zasługuje na tytuł Ojca Kościoła. 

Z wyrazami szacunku,

ETAP KURIALNY
Po 11 miesiącach od złożenia, podjąłem decyzję o kontynuacji procesu kreacyjnego Ojca Kościoła, którego kandydatem jest Tomasso Mancini. Zatem jako Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa otwieram Etap Kurialny, który ma na celu zbadanie kandydata. 

[Obrazek: EclesCler.png]

(+) Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini,
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
(-) Ks. Abp Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Prymas Królestwa Skarlandu
Arcybiskup Walencji
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Osobisty Sekretarz Patriarchy Piusa VII
[Obrazek: adalbertus.abp.png]
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

W celu kontynuacji procesu kreacyjnego wzywam do siedziby Kongregacji żyjących świadków tamtego okresu:
1. Eminencję Mikołaja Dredera
Ponadto każdy, kogo pominąłem a ma istotne informacje o życiu Vittorio Paolino oraz jego służbie Kościołowi i Rzeczpospolitej Obojga Narodów jest zobowiązany do stawienia się w Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa. 

(+) Adabertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini,
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Arcybiskup Walencji
Odpowiedz

Wasza Ekscelencjo,

Uważam, że należałoby wezwać JXM Adriano Vittorio, Księcia Urbino, syna JXM Vittorio Paolino.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Baro Vinci
Legatus Reipublicæ Poloniæ-Lithuaniæ in Principalitate Sarmatiæ et Republica Bialeniæ
Minister Ducatis Urbinis
Odpowiedz

Stawiam się na wezwanie Kongregacji.
/-/ Benedictus PP. II
Patriarchae et Episcopus Rotriae
Servus Servorum Dei, Vicarius Christi
[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
Odpowiedz

(11.11.2020, 02:08:20)Mikołaj Dreder napisał(a): Stawiam się na wezwanie Kongregacji.

Eminencjo proszę w prywatnej wiadomości przesłać mi wszelkie informacje na temat Vittorio Paolino.

(11.11.2020, 00:13:09)Michał Franciszek Lisewicz napisał(a): Wasza Ekscelencjo,

Uważam, że należałoby wezwać JXM Adriano Vittorio, Księcia Urbino, syna JXM Vittorio Paolino.

Mam prośbę, jeśli możecie proszę mu przekazać, że go wzywam do prywatnego kontaktu.
Arcybiskup Walencji
Odpowiedz

Dobrze, tak zrobię.

EDYCJA. Otrzymałem odpowiedź. Jego Książęca Mość będzie mógł tu przybyć dopiero w poniedziałek.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Baro Vinci
Legatus Reipublicæ Poloniæ-Lithuaniæ in Principalitate Sarmatiæ et Republica Bialeniæ
Minister Ducatis Urbinis
Odpowiedz

Jako, że rozpocząłem proces kreacyjny Vittorio Paolino, jak owego czasu pełniłem funkcje prefekta tejże kongregacji, to chciałbym ten proces zakończyć. Dlatego wznawiam przebieg procesu kreacyjnego na Ojca Kościoła. Eminencjo Mikołaju Drederze. Wiadomo mi, że posiada Eminencja kilka informacji na temat osoby Vittorio. Proszę o przekazanie informacji o nim w prywatnej wiadomości. Prosiłbym również o wskazanie ewentualnych świadków życia, bądź źródeł, które będą się odnosiły do kandydata.
Arcybiskup Walencji
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021