Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikołaj DrederEwidencja Duchownych Kościoła Rotryjskiego
#1
W poniższym wątku Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa prowadził będzie ewidencję aktualnych członków duchowieństwa Kościoła Rotryjskiego.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]

#2
1. Pius Maria Medycejski (d. Facibeni ) - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 13 sierpnia 2013 roku (z nominacji Sykstusa III), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 1. 27 czerwca 2014 roku z nominacji Leona II (IIPKR) i 2. 3 marca 2019 roku z nominacji Piusa Leona I (IIIPKR)



2. Mikołaj Stefan Dreder - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 19 sierpnia 2013 roku (z nominacji Sykstusa III), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 1. 19 sierpnia 2014 roku z nominacji Leona II (IIPKR) i 2. 14 lutego 2019 roku z woli Kolegium Kardynalskiego podczas konklawe, gdy wybrano go Piusem Leonem I, Kardynał z nominacji Sylwestra I z dnia 14 stycznia 2019 roku.



3. Wilhelm Orański (d. Basilio Aldobrandini) - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 21 marca 2015 roku (z nominacji Aleksandra IV), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 23 kwietnia 2018 roku z nominacji Piusa VI, Kardynał z nominacji Piusa VI z dnia 15 sierpnia 2017 roku.



4. Aureliusz Medycejski (d. Bentini) - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 8 sierpnia 2017 roku (z nominacji abp P. K. de Medici y Zep), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 3 maja 2018 roku z nominacji Piusa VI, Kardynał z nominacji Sylwestra I z dnia 14 stycznia 2019 roku.



5. Michelangelo Piccolomini - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 17 czerwca 2018 roku (z nominacji bp A. Medici, Generała Zakonu Jezuitów), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 9 czerwca 2019 roku (z nominacji Piusa Leona I), Kardynał z nominacji Klemensa IV z dnia 21 sierpnia 2019 roku.



6. Andream von Salza - Kardynał-diakon z nominacji Piusa Leona I z dnia 4 marca 2019 roku.



7. Hieronim Sienawiski - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 2 sierpnia 2016 roku (z nominacji kard. S. Castigilioni), Biskup Świętego Kościoła Rotryjskiego od 1. 21 lipca 2017 roku z nominacji Piusa VI i 2. 3 lipca 2019 roku z nominacji Klemensa IV

8. Taddeo Piccolomini - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 2 maja 2019 roku (z nominacji kard. M. Piccolomini)

9. Adalbertus Pronobis - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 4 lipca 2019 roku (z nominacji Klemensa IV)

10. Fiodor Godunow - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 7 stycznia 2020 roku (z nominacji Jana I)


11. Stanisław Dmowski - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 7 stycznia 2020 roku (z nominacji Jana I)

12. Joachim von Ribbentrop - Prezbiter Świętego Kościoła Rotryjskiego od 7 stycznia 2020 roku (z nominacji Jana I)
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020