Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pio Maria de MediciOświadczenia duchownych o przynależności do rodów i posiadanym potomstwie
Wasze Eminencje,
Wasze Ekscelencje,
Wielebni,

zgodnie z przepisami bulli Qui seipsos castraverunt propter Regnum Caelorum na Kurię Rotryjską został nałożony obowiązek sporządzenia spisu duchownych, którzy są potomkami odpowiednich, działających dzisiaj rodów, a także ich posiadanego potomstwa. Proszę więc, aby każdy Duchowny w odpowiedniej swej randze złożył poniższe zawiadomienie o działaniu w aktywnym rodzie oraz o posiadanych dzieciach, aby Kuria mogła zaktualizować odpowiednie dane. Za wszelką pomoc w szybkim uzupełnieniu spisu ogromnie dziękuję, zaś za niewpisanie tego wątku, ewentualne zelżenie Urzędu Kurii swym niedbalstwem, lenistwem lub niechęcią, z ramienia Ojca Świętego i Świętego Oficjum będę karał.
(-) Pio Maria bp de Medici,
Sekretarz Stanu

[Obrazek: 11dc83f884ed7.png] [Obrazek: 4709a46722475.png]

Cytat:
OŚWIADCZENIE

Ja, N. N., przynależę do aktywnego rodu N., działającego w N., oraz posiadam N., dzieci - N., pełniącego urząd N., N., pełniącego urząd N., itd., itd., itd.

(-) Podpis
(-) Sua Eminenza 
 Pio Maria Cesare de Medici

Il consigliere personale del Santo Padre e Eminenza Reggente
Segretario di Stato Santa Sede
Maestro del sacro palazzo apostolico
Custode delle fede e Chiesa (Panzerkardinal)
Odpowiedz

Cytat:
OŚWIADCZENIE

Ja, Joahim von Ribertrop, przynależę do aktywnego rodu von Sarm, działającego w Sarmacji, oraz posiadam jednego syna - Grzegorza Czartoryskiego, pełniącego urząd Burmistrza Złotego Grodu.

(-)Joahim von Ribertrop
x. Joachim von Ribbentrop
[Obrazek: tbh27]
Odpowiedz

OŚWIADCZENIE

Ja, Taddeo von Hippogriff-Piccolomini SJ, przynależę do aktywnych rodów Dom von Hippogriff i Piccolominich, działających w Kszięstwie Sarmacji oraz Państwie Kościelnym Rotria, oraz posiadam dwóch synów- Adalbertusa Pronobisa von Hippogriff-Piccolomini i Antonio Embracio von Hippogriff-Piccolomini. Adalbertus pełni funkcję Prefekta Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa, Antonio nie pełni żadnego urzędu.

[Obrazek: podpis.png]
(~) abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
Markiz Sieny Wschodniej
Wikariusz Generalny
[Obrazek: convertedHERB.png]
Odpowiedz

Cytat:
OŚWIADCZENIE
Ja, Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep, przynależę do aktywnego rodu de Medici y Zep, działającego w Rotrii (z krewnymi w Bialenii oraz Rzeczypospolitej Obojga Narodów) oraz nie posiadam dzieci. 

(-) x. Aurelio Lorenzo Carlo kard. de Medici y Zep
Sanctitas Sua Ioannes PP. II 
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

Cytat:
OŚWIADCZENIE

Ja, Michelangelo Piccolomini, przynależę do aktywnego rodu Piccolominich, działającego w Rotrii, Bialenii, RON i Sarmacji, oraz posiadam jednego syna - Taddea, nie pamiętam, jakie pełni urzędy za granicą, w Rotrii jest Wikariuszem Generalnym i Administratorem Apostolskim w Hasselandzie, jeśli mnie pamięć nie myli.

(-) Piccolomini
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Cytat:
OŚWIADCZENIE

Ja, Fiodor Anatoljewicz Godunow, nie przynależę do żadnego rodu oraz nie posiadam dzieci.

(-) Fiodor Anatoljewicz Godunow
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020