Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hieronim SieniawskiWNIOSKI
Miejsce składania wniosków do Superiora Apostolskiego Seminarium Duchownego

Cytat:
Wzór wniosku o przyjęcie w poczet alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego

1. Data:
2. Imię i nazwisko:
3. Narodowość mikronacyjna:
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia):
6. Informacje o sobie:
7. Uzasadnienie:

Potwierdzam, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego i nie należę do innego związku religijnego oraz nie wyznaję innej v-religii. Jednocześnie deklaruję, że w swoim v-życiu nie działałem na szkodę Kościoła Rotryjskiego, jak również Państwa Kościelnego Rotria.

(podpis)

PROGRAM FORMACYJNY

BIBLIOTEKA SEMINARYJNA (MATERIAŁY DO EGZAMINU)
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

wniosek o przyjęcie w poczet alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego

1. Data: 03-05-2020
2. Imię i nazwisko: Dominik de Roche
3. Narodowość mikronacyjna: RON
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany): Zakon Jezuitów
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia): teologia
6. Informacje o sobie: Lubię religię, ciekawostki o różnych rzeczach, ucze sie niemieckiego, jestem dobry z informatyki i histori za to kiepski z matmy.
7. Uzasadnienie: chcę wspomóc wiarę rotryjską i pragnę nowych doświadczeń, chciałbym pogłębić swoją wiedzę, oraz rozpowszechnić i odnowić zakon Jezuitów w RON oraz wspomóc tamtejsze kapłaństwo.

Potwierdzam, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego i nie należę do innego związku religijnego oraz nie wyznaję innej v-religii. Jednocześnie deklaruję, że w swoim v-życiu nie działałem na szkodę Kościoła Rotryjskiego, jak również Państwa Kościelnego Rotria.

Dominik de Roche
Dominik de Roche SJ
Odpowiedz

Czcigodny Diakonie,
z radością informuję, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie. Bardzo proszę o skontaktowanie się drogą prywatnej wiadomości z wyznaczonym tutorem, czyli Jego Ekscelencją Stanisławem Dmowskim, który jest pracownikiem Wydziału Teologicznego UR.
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020