Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hieronim SieniawskiWNIOSKI
1. Data: 11.10.2020

2. Imię i nazwisko:Tomasz Lannister
3. Narodowość mikronacyjna:
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):

5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia):Historia
6. Informacje o sobie:Cichy,spokojny.Alle potrafi walczyc o swoje
7. Uzasadnienie:Chciałbym spróbować jeszcz raz,poniewaz nie ponieważ do ostatniej nauki,się nie przyłozyłem,ale obiecuje ze się postaram poprawićnić
Odpowiedz

Szanowny Panie,
informuję, że otrzymał Pan jeszcze jedną szansę od władz ASD. Mam nadzieję, że tym razem przyłoży się Pan do nauki, co poskutkuje pozytywnie ocenionym egzaminem i pracą.
Jego Ekscelencja ks. bp Stanisław Dmowski

[Obrazek: bpdmowski.png]
Odpowiedz

1. Data: 17.11.2020

2. Imię i nazwisko:  Piotr Pawłowicz-Dostojewski
3. Narodowość mikronacyjna: Rusin Batawski
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):

5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia): Teologia
6. Informacje o sobie: Największy rewolucjonista Nordaty, wojownik Chrystusa na Północnym Kontynencie.
7. Uzasadnienie:Chciałbym rozwinąć ryt wschodni na terenie Związku Republik Brodryjskich.
Jego Królewska Mość Piotr Konstanty Pawłowicz-Dostojewski
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Gagik Bagratyda, Janusz Zabieraj
Odpowiedz

Oczywiście jest Pan przyjęty i przyjmuję rolę Pańskiego tutora. Odpowiednią decyzja administracyjna ukaże się popołudniu. Proszę się ze mną skontaktować drogą prywatną, jestem obecny także na discordzie.
Jego Ekscelencja ks. bp Stanisław Dmowski

[Obrazek: bpdmowski.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Piotr Pawłowicz
Odpowiedz

(17.11.2020, 15:24:50)Piotr Pawłowicz napisał(a): 1. Data: 17.11.2020

2. Imię i nazwisko:  Piotr Pawłowicz-Dostojewski
3. Narodowość mikronacyjna: Rusin Batawski

5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia): Teologia
6. Informacje o sobie: Największy rewolucjonista Nordaty, wojownik Chrystusa na Północnym Kontynencie.
7. Uzasadnienie:Chciałbym rozwinąć ryt wschodni na terenie Związku Republik Brodryjskich.

Cieszy mnie Brata wniosek, że będziemy mieli drugiego wschodniego kapłana.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020