Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Andrew von HabsburgŚmierć
Informuje, że dzisiaj w nocy w realu zmarł mój brat Marek (w wirtualnym świecie kardynał Andreum von Salza )
Odpowiedz

Dobry Boże... Brak słów, żeby opisać mój smutek. Jeszcze dzisiaj rano myślałem o tym, czy Andream da radę uczestniczyć w nadchodzącym konklawe. Proszę przyjąć moje kondolencje. Proszę też Eminencję Kamerlinga, aby ogłosił w Państwie Kościelnym żałobę narodową. To nie czas na wygłupy, odszedł jeden z członków naszej niewielkiej rodziny. Liczę też, że zaprzyjaźnione z nami państwa również uczynią to samo.

Odpoczywaj w pokoju, Przyjacielu.
Il Papa Nero
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
Generał Towarzystwa Jezusowego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Wasza Wysokość,

składam najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci brata, a przede wszystkim brata nas wszystkich. Zapewniam o modlitwie za brata, a także za całą rodzinę.
() Sua Santità
Giovanni III
Sommo Pontefice,
Servo dei servi di Dio,
Vescovo di Rotria

Odpowiedz

Składam wyrazy współczucia oraz pamięć modlitewną. To zdaje się pierwszy przypadek, że ktoś umiera realnie, będąc w mikronacji.
(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Biskup pomocniczy Diecezji Teplice
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Protonotariusz Apostolski
Markiz Sieny Zachodniej

[Obrazek: bpadalbertus.png]
Odpowiedz

Bardzo smutna wiadomość. Do końca wierzyłem, że nasz Brat Andream pokona chorobę. Czytam ten post tuż po napisaniu wykładu dla AN, w którym stwierdziłem, że odejście osoby realnej na zawsze kończy egzystencję osoby wirtualnej. Szok, smutek i niedowierzanie, że nie będzie go już z nami.

Żegnaj Andreamie i spoczywaj w pokoju. Będzie mi brakować Twojej "Ewangelii na każdy dzień". Oczywiście ofiaruję modlitwę za Twoją duszę. Byłoby wspaniale, jakbyśmy jako Rotryjczycy złożyli się i zamówili Mszę za Twoje ja realne.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Paweł Szczodrobliwy
Odpowiedz

Requiem aeternam dona Ei Domine et lux perpetua luceat Ei...

Niech miłosierny Chrystus wyjdzie po Pana Marka przed bramy Raju.
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
  • Paweł Szczodrobliwy
Odpowiedz

Niezwykle smutna wiadomość, zarówno dla realowej jak i mikronacyjnej rodziny. Spoczywaj w pokoju Marku!
 ks. Stanisław Dmowski

[Obrazek: bpdmowski.png]
  • Paweł Szczodrobliwy
Odpowiedz

Wasza Ekscelencjo,

doprawdy szokująca informacja. Przyjąłem ją z ogromnym bólem i niedowierzaniem. Składam najszczersze wyrazy współczucia, jak również zapewniam o swojej modlitwie w intencji Zmarłego Przyjaciela.
Informuję zarazem, że od dziś zostanie wprowadzona żałoba narodowa.

Z wyrazami wsparcia,
Aurelio de Medici y Zep
Jego Arcykatolicka i Wielkoksiążęca Mość
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo książę kardynał de Medici y Zep SJ
CAMERARIVS SANCTÆ SEDIS
 SECRETARIVS STATVS
[Obrazek: 1030.png]

[Obrazek: 38J8o.png]
Odpowiedz

Nasz Brat Marek już wie to czego my nie dowiemy się nigdy na ziemi. Już się raduje i czeka na zapowiedziany koniec. Jest to na pewno trudne dla najbliższych, więc obiecuję wsparcie modlitewne.
(~) Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Markiz Sieny Wschodniej
[Obrazek: 38krU.png]
Odpowiedz

Wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół zmarłego.

[']['][']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021