Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikołaj DrederWniosek o ustanowienie abp Ottona Kenta Patronem Kościoła
Wasza Świątobliwość,
Ekscelencjo Prefekcie,

Ja, kardynał Mikołaj Dreder SJ, biskup gnieźnieński, Pasterz Kościoła Rzeczypospolitej, zwracam się z prośbą o ustanowienie abp Ottona Kenta Patronem Koścoła. Kandydaturę abp Kenta dokładnie opisałem w moim liście , który nadałem do Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa. Dodam tylko, że ostatnia aktywność Kenta datowana jest na rok 2013, bądź 2014. Z uwagi na to, że było to już dawno temu, dokładna data jest ciężka do ustalenia (konto Arcybiskupa zniknęło z forum RON).

W imieniu wiernych Kościoła Rotryjskiego zamieszkujących Rzeczypospolitą Obojga Narodów, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

(+) Nicolaus card. Dreder SJ
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Jako iż sprawa trwa dość długo nalegam, aby Ekscelencja Prefekt zajął się nią niezwłocznie.
() Sua Santità
Giovanni III
Sommo Pontefice,
Servo dei servi di Dio,
Vescovo di Rotria

Odpowiedz

(30.09.2020, 10:53:06)Mikołaj Dreder napisał(a): Wasza Świątobliwość,
Ekscelencjo Prefekcie,

Ja, kardynał Mikołaj Dreder SJ, biskup gnieźnieński, Pasterz Kościoła Rzeczypospolitej, zwracam się z prośbą o ustanowienie abp Ottona Kenta Patronem Koścoła. Kandydaturę abp Kenta dokładnie opisałem w moim liście , który nadałem do Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa. Dodam tylko, że ostatnia aktywność Kenta datowana jest na rok 2013, bądź 2014. Z uwagi na to, że było to już dawno temu, dokładna data jest ciężka do ustalenia (konto Arcybiskupa zniknęło z forum RON).

W imieniu wiernych Kościoła Rotryjskiego zamieszkujących Rzeczypospolitą Obojga Narodów, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

(+) Nicolaus card. Dreder SJ
Ja, Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini, prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa, w imieniu Patriarchy Kościoła Rotrysjkiego Jana II, przyjmuję wniosek o ustanowienie Abpa Ottona Kenta Patronem Kościoła z wynikiem pozytywnym. W związku z tym otwieram etap kurialny ustanowienia Patronem Kościoła Abpa Ottona Kenta. 

[Obrazek: EclesCler.png]

(+) Adalebrtus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini,

Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Biskup pomocniczy Diecezji Teplice
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Protonotariusz Apostolski
Markiz Sieny Zachodniej

[Obrazek: bpadalbertus.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020