Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aleksandra DostojewskaTrzy lata nieobecności
Wielce Szanowne Ekscelencje, Eminencje i Wszyscy Mieszkańcy Rotrii,

Po trzech latach nieobecności przybywam ponownie do tego wspaniałego Państwa, rządzonego zaiste przez ludzi pobożnych i błogosławionych Ręką Bożą. 
W ostatnim czasie moja ojcowska Brodria została odrodzona z popiołów, jako niepodległa i demokratyczna Republika. Wciąż mam w pamięci bezcenną pomoc Państwa Kościelnego, a osobliwie JE Wilelma Orańskiego, okazaną naszemu Państwu w dobie mego panowania, w roku 2017, gdy przelew bratniej krwi został zatrzymany dzięki mediacji Przedstawicieli Państwa Kościelnego. 
Ponadto, jestem niezmiernie dumna, iż za czasów mojej prezydentury w Republice Bialeńskiej doprowadziłam do zawarcia konkordatu pomiędzy dwoma państwami, a obrządek rotryjski rozkwitał na chwałę Bożą zarówno w Bialenii, jak i Brodrii.

Dzisiaj przybywam do Państwa, jako Minister Spraw Zagranicznych Związku Republik Brodryjskich, licząc na odnowienie dawnego przymierza i ponowne zaprowadzenie wiary w naszej Ojczyźnie.

(-) Aleksandra Izabella I Dostojewska - Swarzewska de domo Salazar Savinion 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Janusz Zabieraj
Odpowiedz

Wasza Carska Mość,

tak jak w Brodrii, również witam serdecznie na ziemiach Patrymonium Świętego Pawła. Cieszę się wielce, mogąc zobaczyć Panią po latach na nowo. Jestem aktualnie Stałym Obserwatorem Stolicy Apostolskiej w Brodrii, więc we wszelkich sprawach dotyczących relacji na linii Państwo-Kościół oraz na linii Brodria-Państwo Kościelne, służę wszelką pomocą.

Cum debita reverentia,
†Aurelio de Medici y Zep
Jego Arcykatolicka i Wielkoksiążęca Mość
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo książę kardynał de Medici y Zep SJ
CAMERARIVS SANCTÆ SEDIS
 SECRETARIVS STATVS
[Obrazek: 1030.png]

[Obrazek: 38J8o.png]
Odpowiedz

(26.11.2020, 19:00:16)Aurelio de Medici y Zep napisał(a): Wasza Carska Mość,

tak jak w Brodrii, również witam serdecznie na ziemiach Patrymonium Świętego Pawła. Cieszę się wielce, mogąc zobaczyć Panią po latach na nowo. Jestem aktualnie Stałym Obserwatorem Stolicy Apostolskiej w Brodrii, więc we wszelkich sprawach dotyczących relacji na linii Państwo-Kościół oraz na linii Brodria-Państwo Kościelne, służę wszelką pomocą.

Cum debita reverentia,
†Aurelio de Medici y Zep

Wasza Eminencjo,

To miłe spotkanie i szczęśliwe wieści. Liczę, że z Waszą pomocą odnowimy silne relacje łączące nasze państwa. 

ps: a tutaj pozwolę sobie na serduszko, względem wszystkich starych Przyjaciół w Rotrii  Heart  .
(-) Aleksandra Izabella I Dostojewska - Swarzewska de domo Salazar Savinion 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

Odpowiedz

Serdecznie witam w Rotrii
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Regent Monarchii Austro-Węgier
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Aleksandra Dostojewska
Odpowiedz

Witam w Rotrii. Szczęść Boże.
Il Papa Nero
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
Generał Towarzystwa Jezusowego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021