Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aleksandra DostojewskaPropozycja
Najczcigodniejsi Bracia w Chrystusie, 

Dostrzegając chwalebną działalność Towarzystwa Jezusowego, w imieniu swoim, jako Imperatorowej i Carycy byłego Carstwa Brodryjskiego, a takoż Seniorki Rodu Dostojewskich i Swarzewskich, a także w imieniu obecnego Państwa Brodryjskiego, jako Minister Spraw Zagranicznych pragnę zwrócić się do Wielmożnego Generała Zakonu z propozycją instalacji struktur Towarzystwa Jezusowego w Związku Republik Brodryjskich, gdzie też chcę przekazać pod fundację klasztoru i kościoła własne ziemie w Mieście Iżniewsk oraz fundusze.

Ufam, że Dostojni przychylnie spojrzą na moją prośbę, a Kraj nasz już od lat związany z Kościołem Rotryjskim stanie się pierwszą jego córą pośród narodów Pollinu.
(-) Aleksandra Izabella I Dostojewska - Swarzewska de domo Salazar Savinion 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Może to bardziej mons. Gagik Bagratyda byłby chętny utworzyć zakon wschodnioobrzędowy do takich posług?
Odpowiedz

A można, jak najbardziej, jeszcze jak, ale przypominam, że na razie jestem tylko diakonem i nie mogę celebrować Liturgii. Natomiast jak zostanę prezbiterem, to można o tym pomyśleć. Pytanie, czy jest sens tworzyć osobny zakon w sytuacji, kiedy liczyłby przypuszczalnie jednego członka?
x. dk. Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: 38dok.png]
Odpowiedz

(27.11.2020, 11:05:56)Gagik Bagratyda napisał(a): A można, jak najbardziej, jeszcze jak, ale przypominam, że na razie jestem tylko diakonem i nie mogę celebrować Liturgii. Natomiast jak zostanę prezbiterem, to można o tym pomyśleć. Pytanie, czy jest sens tworzyć osobny zakon w sytuacji, kiedy liczyłby przypuszczalnie jednego członka?

Przecież Wielebnemu został nadany tytuł Prałata Honorowego Jego Świątobliwości, a on przysługuje tylko prezbiterom? Może Piotr Pawłowicz by dołączył.
Odpowiedz

Nominację prezbiterską mam, ale chirotonia/inwestytura się jeszcze nie odbyła. A p. Pawłowicz chciał się ożenić - żonaci raczej nie mogą być zakonnikami.
x. dk. Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: 38dok.png]
Odpowiedz

(27.11.2020, 11:28:24)Gagik Bagratyda napisał(a): Nominację prezbiterską mam, ale chirotonia/inwestytura się jeszcze nie odbyła. A p. Pawłowicz chciał się ożenić - żonaci raczej nie mogą być zakonnikami.

Do Zakonu bym dołączył, lecz najprędzej do Zakonu Rycerskiego. Nie ukrywam swoich ambicji zostania Carem Brodrii dlatego nie chcę się później babrać z dyspensami etc.
Piotr Konstanty Pawłow
Wiceprezydent Związku Republik Brodryjskich
Minister Obrony Związku Republik Brodryjskich
Marszałek Brodrii

[Obrazek: 1028.png] [Obrazek: arbHx48.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Liczę, że wśród Synów naszej Ojczyzny znajdą się pobożni i szlachetni młodzieńcy, chcący służyć swą posługą Najwyższemu. Piotrze, może warto spróbować, przynajmniej na początek. 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

Odpowiedz

(27.11.2020, 13:48:26)Aleksandra Dostojewska napisał(a):
Liczę, że wśród Synów naszej Ojczyzny znajdą się pobożni i szlachetni młodzieńcy, chcący służyć swą posługą Najwyższemu. Piotrze, może warto spróbować, przynajmniej na początek. 

Olu, a później co? Będę miał możliwość zostania Imperatorem i usłyszę nie? Bo jesteś księdzem? Wink 
Podziękuję, moją drogą jest służyć Imperium jako jej umiłowany Imperator.
Piotr Konstanty Pawłow
Marszałek Brodrii

Odpowiedz

(27.11.2020, 16:12:56)Piotr Pawłowicz napisał(a):
(27.11.2020, 13:48:26)Aleksandra Dostojewska napisał(a):

Olu, a później co? Będę miał możliwość zostania Imperatorem i usłyszę nie? Bo jesteś księdzem? Wink 
Podziękuję, moją drogą jest służyć Imperium jako jej umiłowany Imperator.

Nie miałabym nic przeciwko aby ksiądz został monarchą. Poza tym na dzień dzisiejszy jesteśmy republiką, wiec tematu nie ma Tongue. A owce potrzebują pasterza.

etc... etc.. etc.

Odpowiedz

Aktualnie i tak ktoś jeszcze nawet nie odczytał mojej pracy magisterskiej z teologii.
Piotr Konstanty Pawłow
Marszałek Brodrii

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021