Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gagik BagratydaAdmonitio
Ale jednak tzw. monarchofaszyzm to sposób sprawowania rządów, a występuje chyba tylko w mikronacjach.
Jeszcze niedawno panował w Starosarmacji.

A Magnifikat zdaje się istnieje, ale forum nie funkcjonuje. Przeniesiono się chyba na Discord. Tam też można spotkać ich prezydenta, realnego animatora liturgicznego i chyba organistę. Miałem przyjemność uczestniczyć w rocznicy powstania państwa, w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, połączonej z krótkim koncertem organowym (choć akurat organy nie były prawdziwe). Wyjaśniono też mi, na czym polega działalność tego państwa i jego ustrój, mniej więcej.

Jeżeli nie powinienem się wypowiadać w tym wątku urzędowym, to przepraszam.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Baro Vinci
Legatus Reipublicæ Poloniæ-Lithuaniæ in Principalitas Sarmatiæ et Reipublicæ Bialeniæ
Minister Ducatis Urbinis
Odpowiedz

W sumie nie jest to wątek ściśle urzędowy, ale może rzeczywiście lepiej przenieść się z dyskusją do karczmy. A co to właściwie jest ten monarchofaszyzm, bo któryś raz słyszę o tym dość dziwacznym połączeniu, ale nie spotkałem się dotąd z wyjaśnieniem tego hasła? (Proszę o odpowiedź w nowym miejscu dyskusji).
x. dk. Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: 38dok.png]
Odpowiedz

(28.12.2020, 18:41:14)Gagik Bagratyda napisał(a): W sumie nie jest to wątek ściśle urzędowy, ale może rzeczywiście lepiej przenieść się z dyskusją do karczmy. A co to właściwie jest ten monarchofaszyzm, bo któryś raz słyszę o tym dość dziwacznym połączeniu, ale nie spotkałem się dotąd z wyjaśnieniem tego hasła? (Proszę o odpowiedź w nowym miejscu dyskusji).

Wyjaśnienie znajdzie Monsignore w tym miejscu.
Odpowiedz

Wystarczyłoby jedynie zatroszczyć się o dyspensę... Klemens IV i Pius Leon II udzielali mi bezproblemowo rozumiejąc sytuację.
(~) Taddeo von Hippogriff-Piccolomini
Markiz Sieny Wschodniej
[Obrazek: 38krU.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021