Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leon IVUroczysta Msza pod przewodnictwem Papieża Darilandu Leona IV
O godzinie 9.35 dzwony Bazyliki św. Jana na Lateranie zaczęły bić, obwieszczając Mszę pod uroczystym Przewodnictwem Jego świątobliwości Papieża Państwa Kościelnego Dariland. Papież Darilandu przejeżdża Papamobilem machając do ludzi, gdy przyjechał do Bazyliki został Powitany przez jego Eminencję kard. Mikołaja Dredera i wszedł do zakrystii gdzie byli już ministranci , organy zaczęły grać, ludzie zaczęli się modlić. Msza się rozpoczęła. Organy grają kolędę,, Bóg się rodzi "

Bóg się rodzi, Moc truchleje, Pan niebiosów obnażony, Ogień krzepnie, blask ciemnieje, ma granice Nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą , Śmiertelny król nad wiekami. A Słowo Ciałem się stało, i mieszkało między nami.

Drodzy wierni zgromadzeni w Bazylice św Jana na Lateranie, jesteśmy tu by  trwać w wierze z Chrystusem i dziękować mu. Teraz poproszę o głos kard. Mikołaja Dredera.

Co tu się... Kto wydał zgodę?
() Sua Santità
Giovanni III
Sommo Pontefice,
Servo dei servi di Dio,
Vescovo di Rotria

Wczoraj w poniedziałek zaczełem wielkie pielgrzymowanie zatrzymałem się w Rotrii i w planie była msza w bazylice św. Jana na Lateranie

To wizyta ekumeniczna. Papież i patriarcha zrobili sobie nawet wspólne zdjęcie:

[Obrazek: FrancisBenedict_20171127115756061596_art_feat.jpg]
x. dk. Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: 38dok.png]

Uznajmiany że jesteśmy grzeszni i spowiadamy się przed Bogiem :Spowiadam się Bogu wszechmogącemu i wam bracia i siostry, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętszą Maryję zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i świętych i was bracia i siostry, o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.

Niech się zmiłuje nad nami Bóg wszechmogący i odpuściwszy nam grzechy doprowadzi nas do życia wiecznego. Amen.

Widzimy, jak ta sytuacja nas postarzała nawet na fotografii...
() Sua Santità
Giovanni III
Sommo Pontefice,
Servo dei servi di Dio,
Vescovo di Rotria

[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Gagik Bagratyda

Panie zmiłuj się nad nami. Chryste zmiłuj się nad nami. Panie zmiłuj się nad nami. Chryste zmiłuj się nad nami.

Dobra, dobra. Koniec tego udawania Najświętszej Ofiary. Zamykamy Bazylikę dla obcych kapłanów bez celebretu.
() Sua Santità
Giovanni III
Sommo Pontefice,
Servo dei servi di Dio,
Vescovo di Rotria

Mówiłem, żeby wczoraj zrobić z tym porządek.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021