Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maximilian von StirlitzWniosek o mnie w poczet alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego
1. Data: 26.01. 2021
2. Imię i nazwisko:
Tymoteusz Piechota 
3. Narodowość mikronacyjna:
Państwo Kościelne Rotria 
4. Podmiot kierujący (Kościół partykularny albo zakon, do którego kandydat jest przypisany):
Kościół Rotryjski
5. Wybór specjalizacji (teologia/prawo kanoniczne/historia):
Prawo Kanoniczne 
6. Informacje o sobie:
Jestem Dobrym Człowiekiem 
7. Uzasadnienie:
Chciałbym zostać Duchownym 
Potwierdzam, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego i nie należę do innego związku religijnego oraz nie wyznaję innej v-religii. Jednocześnie deklaruję, że w swoim v-życiu nie działałem na szkodę Kościoła Rotryjskiego, jak również Państwa Kościelnego Rotria.
Seine Exzellenz Maximilian von Stirlitz, Prinz von Stirlitz, Großmarschall des Armie von Königreich Preußen, Großgraf von Venkin
Odpowiedz

Czy to może być uznane za działanie na szkodę Kościoła Rotryjskiego?
x. abp Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: gagik.abp_miniaturka.png]
Odpowiedz

Co tam w Bizancjum?
Seine Exzellenz Maximilian von Stirlitz, Prinz von Stirlitz, Großmarschall des Armie von Königreich Preußen, Großgraf von Venkin
Odpowiedz

Narozrabiał tam Pan pod nazwiskiem "Konstantinos Paleos", podawał się Pan za hierarchę trzech różnych wyznań, a w końcu został Pan zbanowany.
x. abp Gagik Bagratyda
[Obrazek: 1027.png]

[Obrazek: gagik.abp_miniaturka.png]
Odpowiedz

Dobra. Teraz jest do rozpatrzenia wniosek o przyjęcie mnie w poczet Alumnów Apostolskiego Seminarium Duchownego
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Piotr
Odpowiedz

Nie jestem Brata tutorem, ale uważam, że winien Brat wyrzec się swoich grzechów publicznie, przede wszystkim spamerstwa i podawania się za tego, kim Brat nie jest.
/-/ Sanctitas Sua Petrus PP.,
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.

[Obrazek: 3aPfk.png]
Odpowiedz

Tak zrobię
Odpowiedz

Wyrzekam się publicznie moich grzechów i Spamerstwa
Odpowiedz

Obecnie wakuje stanowisko Superiora ASD, ale jeśli jest taka wola Ojca Świętego, to mogę wziąć Brata pod swoje skrzydła na nauczanie indywidualne i przygotowanie do diakonatu oraz prezbiteratu.
/-/ Sanctitas Sua Petrus PP.,
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.

[Obrazek: 3aPfk.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021