Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aleksandra DostojewskaOświadczenie Carycy Aleksandry Izabelli I dot. Piotra Pawłowicza
(23.02.2021, 14:31:50)Taddeo Piccolomini napisał(a):
(23.02.2021, 14:26:54)Baltazar Dostojewski napisał(a): Wasza Świątobliwość seniorze 
Zawsze moze zostać przyszywanym wujkiem/bratem rodu Dostojewskich Aleksandrę by ucieszył ten fakt niezmiennie.

Balti, twoja postawa imponuje.

Dlaczego imponuje ci moja postawa Tadi ?
(-) Baltazar Ahmad Aleksander Dostojewski
Imam/Strażnik Dwóch Meczetów/Kadi/Mufiti
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

(23.02.2021, 14:33:37)Baltazar Dostojewski napisał(a):
(23.02.2021, 14:26:54)Baltazar Dostojewski napisał(a): Wasza Świątobliwość seniorze 
Zawsze moze zostać przyszywanym wujkiem/bratem rodu Dostojewskich Aleksandrę by ucieszył ten fakt niezmiennie.

Nie każdego stać na zaakceptowanie innych niż swoje poglądy dotyczące religii.
(~) abp Taddeo von Hippogriff-Piccolomini SJ
Markiz Sieny Wschodniej
Prymas Polski i Litwy
Majordomus Patriarszy
Superior ASD
[Obrazek: convertedHERB.png]
Odpowiedz

(23.02.2021, 14:34:42)Taddeo Piccolomini napisał(a):
(23.02.2021, 14:33:37)Baltazar Dostojewski napisał(a):

Nie każdego stać na zaakceptowanie innych niż swoje poglądy dotyczące religii.

Akceptuje Hierarchie każdego wyznania jakim sie spotykam tutaj w PKR zostanę na dłużej to po co palic tzw mosty a nuż kiedyś moze będzie okazja na zawarcie ciekawych znajomości które doprowadza do ciekawych projektów.
(-) Baltazar Ahmad Aleksander Dostojewski
Imam/Strażnik Dwóch Meczetów/Kadi/Mufiti
Odpowiedz

Oczywiście, Baltazar ma rację! Przyjęcie tak znamienitej Osobistości jak Wasza Świątobliwość w szeregi naszego Rodu, byłoby czystą przyjemnością! 
(-) Aleksandra Izabella I Dostojewska - Swarzewska de domo Salazar Savinion 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

Odpowiedz

(23.02.2021, 14:21:06)Giovanni III napisał(a): Nie pamietam, aby członkowie rodu Medici łączyli się z kimś spoza rodu Catalan i Zep.

Catalanowie połączeni są z Medyceuszami. Jednak chyba doszło do jakiś secesji i podziałów, odejść. 
Ale przynajmniej w teorii Jesteśmy jakimiś dalekimi krewnymi. Bowiem moim Ojcem jest Norbert I de Catalan.
/-/ Mgr. net. Michał  Jerzy Potocki 
Kanclerz Wielki
Książe Skarlandu
Namiestnik Księstwa Salzburga
Odpowiedz

Ja swego czasu byłem synem Eleonory Catalan-Medici i Marka Zepa. Teraz jestem tylko synem Cezarego de Medici, wiec czystym Medyceuszem.
(Giovanni III

Pastor Angelicus
Patriarcha Emeritus

Mistrz słowa jasnego, dobitnego i zrozumiałego dla wszystkich, a zarazem zachowującego całą głębię problemu, przedstawiającego rzeczy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane

[Obrazek: 800px-Medici_popes.svg.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Michał Jerzy Potocki
Odpowiedz

Niewiele brakuje, bym był praprapraprawnukiem Księcia Marka Wiktorowicza. Smile
A on jest stryjem mojej v-Żony... Wink
Tam drzewo genealogiczne, choć nieaktualne: http://forum.rotria.pl/showthread.php?ti...5#pid20745

Rzecz w tym że Adam Aleksander Dostojewski, mój v-Pradziadek, opuścił nasz ród i przystąpił do Medycejskich-Zepów. Więc pokrewieństwa do końca nie ma z Zepami i Medycejskimi.
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Baro Vinci
Legatus Reipublicæ Poloniæ-Lithuaniæ in Principalitas Sarmatiæ et Reipublicæ Bialeniæ
Minister Ducatis Urbinis
Odpowiedz

(23.02.2021, 15:04:21)Giovanni III napisał(a): Ja swego czasu byłem synem Eleonory Catalan-Medici i Marka Zepa. Teraz jestem tylko synem Cezarego de Medici, wiec czystym Medyceuszem.

Zaraz, zaraz... ale przecież my również jesteśmy spokrewnieni z rodem Medycejskim. Ba! Ojcem mego pierwszego małżonka, Adama Aleksandra i współzałożyciela rodu, był jeden z Medyceuszy.
(-) Aleksandra Izabella I Dostojewska - Swarzewska de domo Salazar Savinion 
Imperatrix Brodriae, Russiae et Noclessiae, Regina Balamutiae et Regina Consorte Bialeniae

etc... etc.. etc.

Odpowiedz

Adam Aleksander był wnukiem Karola II.
(Giovanni III

Pastor Angelicus
Patriarcha Emeritus

Mistrz słowa jasnego, dobitnego i zrozumiałego dla wszystkich, a zarazem zachowującego całą głębię problemu, przedstawiającego rzeczy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane

[Obrazek: 800px-Medici_popes.svg.png]
Odpowiedz

(23.02.2021, 15:19:44)Aleksandra Dostojewska napisał(a):
(23.02.2021, 15:04:21)Giovanni III napisał(a): Ja swego czasu byłem synem Eleonory Catalan-Medici i Marka Zepa. Teraz jestem tylko synem Cezarego de Medici, wiec czystym Medyceuszem.

Zaraz, zaraz... ale przecież my również jesteśmy spokrewnieni z rodem Medycejskim. Ba! Ojcem mego pierwszego małżonka, Adama Aleksandra i współzałożyciela rodu, był jeden z Medyceuszy.

Tak jest na tamtym narysowanym przeze mnie drzewie genealogicznym. Ale czy nie wyrzekł się rodu Adam Aleksander?
(-) Michael Franciscus Lubomirski-Lisewicz
Baro Vinci
Legatus Reipublicæ Poloniæ-Lithuaniæ in Principalitas Sarmatiæ et Reipublicæ Bialeniæ
Minister Ducatis Urbinis
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021