Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aurelio de Medici y ZepCo z działem Brodrii?
#1
Bracia i Siostry,
szczególnie zaś Brodryjczycy,

dobrze wiemy wszyscy, że rozłam wewnątrz Brodrii został zażegnany i Brodryjczycy cieszą się jednym wspólnym państwem, które Stolica Apostolska ponownie uznaje. Na forum Rotrii pozostał jednak ten martwy dział, w którym od niemal dwóch miesięcy nie padło ani jedno słowo. Rzecz jasna, jest to dział nie do końca już potrzebny i przeszedł do historii. Brodria ma swoje własne forum, więc nie potrzebuje już miejsca na naszym. Uważamy, że najrozsądniej będzie dział ten przenieść do archiwum, aby mógł służyć nauce. Należy go zabezpieczyć i zachować tak, jak z zabytkami powinno się czynić. Przedstawiciele władz Brodrii zostali już powiadomieni o naszych zamiarach i zaproszeni do rozmowy. Jeśli strona brodryjska ma jakieś życzenia co do starego działu, chętnie ich wysłuchamy. Podobnie też wysłuchamy chętnie głosów sprzeciwu wobec archiwizacji działu, jeśli takowe się pojawią. Jeżeli jednak sprzeciwu nie będzie, w najbliższych dniach podforum Imperium Brodryjskie wraz z całą jego zawartością trafi do archiwum.

Z apostolskim pozdrowieniem,
Pius PP. VII
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


[Obrazek: camerlingo.png]
Odpowiedz

#2
Wasza Świątobliwość,

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na konsultacje. Moim zdaniem dział może zostać zarchiwizowany. Mógłby też trafić do archiwum ambasady brodryjskiej. 

Korzystając z okazji, serdecznie dziękuję Waszej Świątobliwości za niedawną wizytę. Cieszę się, że stosunki pomiędzy naszymi państwami wracają na dobre tory.

Chciałbym też zaprosić JCW Aleksandrę Dostojewską (być może przebywa jeszcze w Rotrii) do powrotu do Ojczyzny. Wciąż jeszcze debatujemy nad nową konstytucją i z pewnością zdanie Waszej Wysokości bardzo wiele wniosłoby do dyskusji. Ze swojej strony: wybaczam i proszę o wybaczenie. 

Z wyrazami rewerencji, 
Andrzej Swarzewski, Administrator Brodrii.
[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Aurelio de Medici y Zep, Taddeo Piccolomini
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021