Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Janusz ZabierajWnioski o dołączenie do Zakonu Świętego Izydora
Cytat:
Pustelnia św. Efrema Syryjczyka, dnia ...
[Obrazek: R71st30l.png]

Wniosek o dołączenie do Zakonu Świętego Izydora

Ja, imię i nazwisko, poczułem/am powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby duchownej (ojca/siostry)/osoby świeckiej (rycerza/damy)*. Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym/ą Kościoła Rotryjskiego.
Podpis

*niepotrzebne skreślić
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

(16.08.2021, 10:41:41)Janusz Zabieraj napisał(a):
Cytat:

Ja 
Galadriel.Noctis
poczułem/am powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby duchownej (ojca/siostry)/osoby świeckiej (rycerza/damy)*. Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym/ą Kościoła Rotryjskiego.
Podpis Galadriel.Noctis
  • Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

Proszę o uzupełnienie niedostatków formalnych:
1. Daty wniosku.
2. Charakteru członkostwa w Zakonie - osoba duchowna (ojciec) bądź osoba świecka (rycerz). Proszę wpisać się do księgi wiernych diecezji rotryjskiej, żeby potwierdzić członkostwo w Kościele Rotryjskim.
  • Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

Cytat:
Pustelnia św. Efrema Syryjczyka, dnia 16.08.2021

Ja, Enrique Sánchez Oviedo, poczułem powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby duchownej (ojca). Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego.
/-/ x. kan. Enrique Sánchez Oviedo
/-/ bp Enrique Sánchez Oviedo, OSI
Biskup tytularny Paryża
Legat Patriarszy w Archidiecezji Walenckiej
Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa

[Obrazek: u48Zg47.png]
Odpowiedz

Cytat:
Pustelnia św. Efrema Syryjczyka, dnia 16.08.2021

Ja, Enrique Sánchez Oviedo, poczułem powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby duchownej (ojca). Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego.
/-/ x. kan. Enrique Sánchez Oviedo

Drogi Monsignore!

Z radością przyjmuję Twój wniosek. Wyznaczam siebie Twoim Opiekunem. Proszę, zapoznaj się z Regułą Świętego Izydora oraz z życiorysem samego naszego Patrona.

Janusz Adam kardynał Zabieraj OSI
Superior Pustelni św. Efrema Syryjczyka
Generał Zakonu Świętego Izydora
  • Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

(16.08.2021, 16:35:36)Galadriel.Noctis napisał(a):
(16.08.2021, 10:41:41)Janusz Zabieraj napisał(a):
Cytat:

Ja 
Galadriel.Noctis
poczułem/am powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby duchownej (ojca/siostry)/osoby świeckiej (rycerza/damy)*. Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym/ą Kościoła Rotryjskiego.
Podpis Galadriel.Noctis

Odmawiam, gdyż uznaję, że nie jest Brat wystarczająco dojrzały do życia zakonnego. Sugeruję wpierw zapoznać się z zasadami życia w mikronacji oraz netykietą. I nie spamować.
  • Enrique Sánchez Oviedo
Odpowiedz

Cytat:
Pustelnia św. Efrema Syryjczyka, dnia 22. sierpnia 2021

Ja, Michał Jerzy Potocki, poczułem powołanie do życia zakonnego i od dziś pragnę żyć według Reguły Świętego Izydora. Proszę Cię, Ojcze Superiorze, o przyjęcie do Zakonu Świętego Izydora w charakterze osoby świeckiej (rycerza). Wnoszę o wyznaczenie Opiekuna i rozpoczęcie okresu nowicjatu. Jednocześnie informuję, że jestem wiernym Kościoła Rotryjskiego.
Michał Jerzy Potocki
JKM Michał IV
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae,
Rex Fidelissimus
[Obrazek: CA9Wgy1.png]
Odpowiedz

Wasza Królewska Mość!

Z niezwykłą radością przyjmuję Wasz wniosek. Wyznaczam Jego Ekscelencję biskupa Enrique Sancheza Oviedo OSI Opiekunem Waszego nowicjatu. Proszę skontaktuj się z nim, celem ustalenia szczegółów.

Janusz Adam kardynał Zabieraj OSI
Superior Pustelni św. Efrema Syryjczyka
Generał Zakonu Świętego Izydora
Odpowiedz

Dziękuję Serdecznie. Smile
JKM Michał IV
Rex Poloniae, Magnus Dux Lithuaniae,
Rex Fidelissimus
[Obrazek: CA9Wgy1.png]
  • Janusz Zabieraj
Odpowiedz

(23.08.2021, 10:32:50)Michał Jerzy Potocki napisał(a): Dziękuję Serdecznie. Smile

@Michał Jerzy Potocki - jak przebiega nowicjat? Kiedy będę mógł Brata nominować pełnoprawnym Izydorianinem?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021