Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heinz-Werner GrünerRajd Księstwa Sarmacji - Złoty Kłos
#1
I ponownie ruszamy z machiną rajdową...

RMAW wyrobił sobie skromną markę, jako rzetelna organizacja zawodów sportowych. Miejmy nadzieję, że w sezonie oznaczonym jako III nie zawiedziemy i spotkamy się z takim samym zainteresowaniem jak dotychczas. Organizatorzy RMAW liczą, że początek sezonu w Sarmacji, zarówno w jej sercu, czyli w okolicach Grodziska, ale i na hasselandzkich wyspach, z Angemontem na czele przyniesie sporo korzyści.

Czasu do pierwszego odcinka sepcjalnego zostało niewiele, ale warto chyba przypomnieć, że stawka rozgrywa się o nagrody wirtualne, ale i o realne.
Myślę, że w zarówno JKM Ludwik Tomović  czy JE Helwetyk Romański, ale i JCM Joanna Izabela, JKM Aleksander oraz JE Ingvar i wielu, wielu innych może potwierdzić, że to naprawdę się dzieje! Nagrody docierają, ale i są całkiem okazałe. Wink
Dopóki nie spóbujesz, dopóty nie otrzymasz wyróżnienia!

Nie przegap początku sezonu! I zabaw się z nami! Nie pozwól by "stare wygi" już na samym początku zyskały przewagę! Wink

[Obrazek: Lsd5Bom.jpg]
Odpowiedz

#2
[Obrazek: P1JCOpR.jpg]
Jak ten czas szybko leci! Nie zwlekaj, bo odjadą bez Ciebie!
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

#3
[Obrazek: mJz8jfk.png]
Niewiele ponad tydzień do rozpoczęcia zmagań rajdowców. Nie daj sie nabrać na leniwy początek sezonu. W zaciszu swoich garażów mechanicy pracują nad udoskonaleniem maszyn biorących udział w wyścigach. Jedni robiąc zasłonę dymną starają się podnieść ciśnienie i presję innym, a drudzy afiszują się z nowymi nowinkami zastosowanymi w ich pojazdach.
Jeśli choć troszkę interesuje cię sportowa rywalizacja to nie możesz tego przegapić. Najważniejsza impreza sportowa roku wraca do gry!
Odpowiedz

#4
[Obrazek: 26MGAMC.jpg]
Czy warto czekać na ostatnią chwilę? Zgłoś się już dziś!
Odpowiedz

#5
Rajdowe Mistrzostwa Austro-Węgier wspinają sie na wyżyny swoich możliwości! Ty również nie możesz odstawać... Bądź z nami!
[Obrazek: wqwfRga.jpg]
Odpowiedz

#6
Mam również dla wszystkich fanów motoryzacji małą "odezwę" od JKM Arkadiusza Maksymiliana.

Cytat:Książęce Miasto Grodzisk, 18 września 2021 r.

Wasze Ekscelencje,
Panie i Panowie,
Drodzy Przyjaciele!

Z dużą radością, jako Książę Sarmacji pragnę zaprosić Was wszystkich do Księstwa Sarmacji, gdzie 24 września w piątek rozpocznie się pierwszy rajd trzeciej edycji Rajdowych Mistrzostw Austro-Węgier. Szczególne słowa zaproszeń kieruję do stałych kierowców oraz nowych osób, które chcą wystartować, a oprócz rywalizacji pragną dobrze się bawić. Tradycyjnie dla laureatów przewidziane są nagrody — ze swojej strony dla zwycięzcy rajdu wyślę osobisty list z moim podpisem.

Sarmaci czekają na gości zza granicy gotowi, by dobrze przyjąć ich na swojej ziemi. Dlatego w ich imieniu oprócz uczestników zapraszam wszystkich mieszkańców polskiego mikroświata! Szczególnie natomiast polecam Wam przyjazd do Grodziska w niedzielę 26 września na godzinę 20:30 — oprócz kibicowania swoim drużynom będzie mieć miejsce finał całej imprezy połączony z wręczeniem nagród oraz quizami i zabawami. Proszę też uważnie śledzić wysyłane informacje na stronie RMAW i Księstwa Sarmacji.

W duchu radości oczekuję Was na starcie rajdu, który rozpocznie się 24 września w Anegmoncie. Wyrażam również nadzieję, że z tego rajdu wyniesiecie same najlepsze wspomnienia, czego Wam życzę.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Podpisano:
[Obrazek: 89nQdW7.png]
Książę Sarmacji
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

#7
Odliczanie trwa dalej! Nie bądź mięczak i zgłoś się już dziś!

[Obrazek: d9MzzsI.jpg]
Odpowiedz

#8
Tradycyjnie już z rana witam was wszystkich i zachęcam do dalszej zabawy!
[Obrazek: lJZBDDM.jpg]
Odpowiedz

#9
Pędzimy już ku angemonckim bram,
by zacząć rajd, który sławę ci da.
Zakończy się w grodziskich włościach,
Pokaż, że to ty jesteś najwikeszy postrach!


[Obrazek: naL20UK.jpg]
Odpowiedz

#10
Ostatnie przygotowania i ruszamy!
[Obrazek: yTfLfOJ.jpg]

Żaden z duchownych nie jest zainteresowany???
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021