Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enrique Sánchez OviedoII Powszechny Spis Duchowieństwa
Cytat:
II SPIS POWSZECHNY
KAPŁANÓW ROTRYSJKICH

Kongregacja ds. Kościołów i Duchowieństwa postanawia przeprowadzić obowiązkowy II Powszechny Spis Duchowieństwa. Spis ten ma na celu stworzyć aktualną listę diakonów, prezbiterów i biskupów, posługujących w Kościele Rotryjskim aby można było zorientować się co zmieniło się od poprzedniego spisu a także aby nieco pobudzić naszych kapłanów. W związku z tym wzywam całe duchowieństwo do spisu. 
W spisie ma być podane imię i nazwisko, stopień nominacji, Przynależność do zakonu (jeśli dotyczy), miejsce posługi, sprawowane urzędy kościelne, sprawowane urzędy świeckie oraz opis przeprowadzonej działalność na rzecz Kościoła lub Państwa (opcjonalne).
Spis potrwa do 11 X 2021, do tego dnia wszyscy duchowni są zobowiązani do nadesłania danych w tym wątku! 

Cytat:Wzór

Imię i nazwisko:
Stopień nominacji kapłańskiej:
Przynależność do zakony (jeśli jest):
Miejsce lub miejsca posługi:
Sprawowane urzędy Kościelne:
Sprawowane urzędy świeckie:
Opis działalności:

[Obrazek: EclesCler.png] 

(-) JE Enrique Sanchez Oviedo,
Prefekt
 Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
/-/ bp Enrique Sánchez Oviedo, OSI
Biskup tytularny Paryża
Legat Patriarszy w Archidiecezji Walenckiej
Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa

[Obrazek: u48Zg47.png]
[-] 1 użytkownik polubienia ten post.
  • Krzysztof Windsor
Odpowiedz

Imię i nazwisko: Krzysztof Windsor
Stopień nominacji kapłańskiej: prezbiter 
Przynależność do zakony (jeśli jest): Zakon Św. Izydora
Miejsce lub miejsca posługi: Haselland, Księstwo Sarmacji
Sprawowane urzędy Kościelne: Wikariusz Generalny Diecezji Angemonckiej ; proboszcz parafii katedralnej pw. św. Łucji i Aleksego Falconieri w Angemont, Prepozyt Kapituły Katedralnej pw. św. Łucji i Aleksego Flaconeri w Angemont 
Sprawowane urzędy świeckie: Dyrektor SOBOS w Księstwie Sarmacji, Sekretarz Partii Nowe Jutro
Opis działalności:-
(-) ks. prał. Krzysztof Windsor OSI
Wikariusz Generalny diecezji Angemont
Kapelan Honorowy Jego Świętobliwości
 [Obrazek: kapelan-HJ-h.png]
Odpowiedz

Imię i nazwisko: Aurelio Lorenzo Carlo de Medici y Zep
Stopień nominacji kapłańskiej: biskup
Przynależność do zakony (jeśli jest): formalnie brak, wciąż czuję się jednak związany z dawnym Towarzystwem Jezusowym
Miejsce lub miejsca posługi: Państwo Kościelne Rotria, Wielkie Księstwo Toskanii
Sprawowane urzędy Kościelne: Kamerling Stolicy Świętej
Sprawowane urzędy świeckie: Wielki i Arcykatolicki Książę Toskanii; Książę Florencji, Książę Dalmacji, Markiz Livorno, Hrabia Bibione, Baron Lucca, Baron Veglia e Cherso, Pan na włościach Dicomano, Ragusa, Pelago, Pistoia etc., etc.
Opis działalności: Ażeby spisowej tradycji stało się zadość, muszę rzec - jaki koń jest, każdy widzi. Aktualnie zajmuję się robieniem niczego, spaniem, jedzeniem i piciem wina oraz paleniem fajki, a w przerwach od tych zajmujących ciężkich robót katorżniczych przekonuję wszystkich, że Rotria z tego kryzysu jakoś wyjdzie. W Rotrii działam od 2017 r. (wtedy też zostałem diakonem i prezbiterem), od maja 2018 r. jestem biskupem, a od stycznia 2019 r. kardynałem. Trzykrotnie obejmowałem urząd patriarszy, najrozmaitsze stolice biskupie w całym mikroświecie, byłem Generałem Towarzystwa Jezusowego, wielokrotnym elektorem na konklawe, pełniłem niezliczone urzędy świeckie w Rotrii i za granicą, słowem - i ja mu wtedy mówię takiego męża stanu to nigdzie nie znajdziecie.
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.

O mnie

[Obrazek: camerlingo.png]
Odpowiedz

Imię i nazwisko: Janusz Adam Zabieraj
Stopień nominacji kapłańskiej: episkopat
Przynależność do zakonu (jeśli jest): Zakon Świętego Izydora (OSI)
Miejsce lub miejsca posługi: Państwo Kościelne Rotria, Wielkie Księstwo Toskanii, Księstwo Sarmacji
Sprawowane urzędy Kościelne: Prefekt Kongregacji Świętej i Powszechnej Inkwizycji, Biskup Angemont (Prymas Królestwa Hasselandu i całej Sarmacji); Generał Zakonu Świętego Izydora i Opiekun Pustelni św. Efrema Syryjczyka
Sprawowane urzędy świeckie: Kanclerz i Rektor Akademii Neksjalistycznej w Księstwie Sarmacji
Opis działalności: Jeszcze niedawno aktywnie działałem w Księstwie Sarmacji na niwie politycznej (poseł na Sejm, minister, Asesor Trybunału Koronnego), obecnie z powodu zaawansowanej realiozy skupiam się wyłącznie na posłudze duchownej. Zamierzam zająć się rozwojem swojej diecezji, Zakonu Świętego Izydora oraz pracą naukową na AN i UR. Jestem gotowy do pomocy wszystkim duchownym rotryjskim np. przy sprawowaniu ceremonii. Niestety sił coraz mniej. Niemniej jako starzec nadal pragnę pełnić posługę biskupa w Sarmacji. Z mikronacji nie odejdę nigdy, lecz mogę być mało aktywny.
Odpowiedz

Imię i nazwisko: Benedykt II (Mikołaj Stefan Dreder)
Stopień nominacji kapłańskiej: episkopat
Przynależność do zakonu (jeśli jest): nd.
Miejsce lub miejsca posługi: Państwo Kościelne Rotria
Sprawowane urzędy Kościelne: Patriarcha i Biskup Rotrii
Sprawowane urzędy świeckie: Wielki Książę Antwerpii
Opis działalności: Czterokrotny Patriarcha, najstarszy mieszkaniec Państwa Kościelnego, najstarszy inwestyturą biskup, wielokrotny konsekrator oraz spoiwo łączące I, II i III Rotrię w sukcesji apostolskiej, szanowany historyk i kronikarz dziejów Państwa i Kościoła Rotryjskiego. Wieloletni Dziekan Kolegium Kardynalskiego, wielokrotny elektor w czasie Konklawe, kilkukrotny prefekt kurialny oraz Wikariusz Generalny.
/-/ Benedictus PP. II
Patriarchae et Episcopus Rotriae
Servus Servorum Dei, Vicarius Christi
[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
Odpowiedz

Cytat:Imię i nazwisko: Enrique Sanchez Oviedo
Stopień nominacji kapłańskiej: biskup 
Przynależność do zakony (jeśli jest): Zakon Św. Izydora
Miejsce lub miejsca posługi: Królestwo Skarlandu, Rotria
Sprawowane urzędy Kościelne: Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej ; Tytularny Biskup Paryża, Legat Patriarszy w Archidiecezji Walenckiej pełniący obowiązki Prymasa Skarlandu ; Prefekt kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa.
Sprawowane urzędy świeckie: brak
Opis działalności: W mikronacjach od 16 maja 2019 roku. Duchowny od czerwca 2019 roku. Powrót do mikronacji w lutym 2021 roku. Ponownie duchowny od marca 2021. Od sierpnia 2021, Wikariusz Generalny, Biskup, oraz Legat Patriarszy w Skarlandzie.
/-/ bp Enrique Sánchez Oviedo, OSI
Biskup tytularny Paryża
Legat Patriarszy w Archidiecezji Walenckiej
Wikariusz Generalny Stolicy Apostolskiej
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa

[Obrazek: u48Zg47.png]
Odpowiedz

Imię i nazwisko: Pio Maria de Medici;
Stopień nominacji kapłańskiej: biskup;
Przynależność do zakony (jeśli jest): brak;
Miejsce lub miejsca posługi: Państwo Kościelne Rotria, Marchia Monte Cassino, Marchia Genua w Bialenii;
Sprawowane urzędy Kościelne: Słaby Sekretarz Stanu;
Sprawowane urzędy świeckie: Markiz Monte Cassino; a zarazem najsroższy kardynał-patriarcha w historii; konserwatysta-tradycjonalista, zwyczaje świętsze dla mnie niż 613 micw dla ortodyksyjnego Żyda; człowiek z pancerza z zasadą, że tego pancerza nikt nie przebije; z natury i zamiłowania wojownik i miłośnik wszelkiej sztuki wojennej - taktyk wielu bitew i wojen (wszak to ja, jako Karol II zająłem Rotrię), a jako Sekretarz Stanu wojskowo zwyciężyłem w walce z obecnym Patriarchą. Miłośnik braku rewolucyjnych zmian, ale otwarty na dialog - o ile rozmówca przebije się przez pancerz. Nałogowy pijacz koniaków i palacz cygar.
(Pio Maria kardynał de Medici

Pastor Angelicus

Mistrz słowa jasnego, dobitnego i zrozumiałego dla wszystkich, a zarazem zachowującego całą głębię problemu, przedstawiającego rzeczy najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2021 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2021 Styl © iAndrew 2016-2021 Edit © Axwell 2017-2021