Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilhelm OrańskiWitaj na ziemiach Zakonu!
#1
[Obrazek: Melk3.jpg]
[font=georgia][b][size=30pt]Witaj w naszym zakonie![/size]

Stoisz właśnie przed bramą, którą my zwiemy Złotą. Gdy ją przekroczysz, Twoim oczom ukażą się nasze posiadłości - mieszkania, klasztor św. Ignacego, ogrody oraz pola uprawne, na których pracujemy. Aby poznać codzienne życie Ojców, zapraszam do środka.
Przekroczyliśmy właśnie Złotą Bramę. Naprzeciwko znajduje się budynek, który jest naszym mieszkaniem. Tam się gromadzimy, by spożywać, spać i zajmować się ważnymi sprawami organizacyjnymi. To właśnie tutaj trafiają Nowicjusze. Znajdziesz tutaj biuro Generała Zakonu oraz Bibliotekę i przyjrzysz się obradom Kapitularza. W tym budynku świętujemy także ważne uroczystości i przyjmujemy gości. Jednak nie tutaj spędzamy najwięcej czasu.


[Obrazek: Melk7.jpg]

Większą część dnia przebywamy na roli. To tutaj rosną warzywa i owoce, z których później produkujemy nasze pożywienie. To ciężką pracą zdobywamy pokarm. Dalej ukryte są pasieki, w których pracowite pszczoły produkują miód. Z niego powstają małe figurki, które można kupić, by wspomóc rozwój naszego zakonu. Dodatkowo posiadamy zagrody, w których mieści się bydło.

[Obrazek: IMG_8955g.jpg?field=file1]

Na prawo od Złotej Bramy znajduje się klasztor pw. św. Ignacego Loyoli. W nim spędzamy cały poranek i wieczór. Aby zobaczyć potęgę tej budowli, koniecznie musisz wejść do środka. Tutaj jesteśmy najbliżej Boga, dziękujemy Mu za otrzymane łaski i składamy prośby.
ABY WEJŚĆ, KLIKNIJ NA OBRAZEK

[Obrazek: Melk1.jpg]Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020