Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
W Dreamlandzie JKM wprowadził stan klęski aktywnościowej (swoją drogą, dziwna nazwa). Wkrótce możemy spodziewać się orędzia do mieszkańców KD oraz wszystkich mieszkańców mikroświata. Żal patrzeć, jak jedna z najstarszych polskich mikronacji schodzi powoli ze sceny, chociaż pozostaje nam wierzyć, że Dreamlandczycy poradzą sobie z tym trwającym od kilku miesięcy kryzysem. Sytuacja także nie wygląda ciekawie w RON (chociaż małymi kroczkami się stabilizuje), a całkowicie źle w MAW, gdzie od ponad dwóch tygodni nie widać żadnej aktywności.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

A poodchodzili stamtąd ci zbereźnicy, wulgaryzatorzy życia publicznego? Mówię o Dreamlandzie. Król Robert Fryderyk wypowiedział im słuszną wojnę.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Może któremuś z państw np. MAW należałoby pomóc, bo RON już pomagamy
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
  • Michelangelo Piccolomini
Odpowiedz

Jaki sposób Eminencja proponuje?
Odpowiedz

(09.06.2019, 22:15:42)Andream.von.Salza napisał(a): Może któremuś z państw np.  MAW należałoby pomóc,  bo RON już pomagamy

Jeśli mieszkańcy Monarchii wyrażą wolę przyjęcia Chrystusa na swoich ziemach, nie widzimy przeszkód, aby reaktywować tam struktury Kościoła Świętego.
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Wikariusz Generalny

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Były takie plany, sam podjąłem się ich realizacji. Niestety nie wspominam tej misji dobrze. Dziwne i niedyplomatyczne zachowanie władz sprawiło, że zmieniłem nastawienie do tego państwa.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

(10.06.2019, 14:33:17)Wilhelm Orański napisał(a):
Były takie plany, sam podjąłem się ich realizacji. Niestety nie wspominam tej misji dobrze. Dziwne i niedyplomatyczne zachowanie władz sprawiło, że zmieniłem nastawienie do tego państwa.

Jakie to było zachowanie?
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Wikariusz Generalny

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Wasza Eminencjo
Kiedy to było zapanowania ostatniego Cesarza MAW,
mnie przyjęto bardzo serdecznie, może dlatego, że mój brat jest Arcyksieciem
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019