Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z zagranicy
Bialeńskie trolle (pewnie pokroju Medycejskiego czy zawdżata) próbują atakować Rotrię. Na szczęście takie śmieszkowate konta są kasowane bez aktywacji.
Odpowiedz

Dzięki Bogu.
(-)Cesarz Franz II Wadar vel Cesarz Jan I Bizantyjski

Basilleus i Autokrator

Kurator Wielki W Rzeczpospolitej Obojga Narodów

Członek Zakonu Krzyżackiego
Odpowiedz

(28.09.2019, 22:52:56)Hieronim Sieniawski napisał(a):
To kobieta wypowiadała takie obelżywe rzeczy?! Dobrze, że u nas tego nie ma z całym "dobrodziejstwem" inwentarza...
(...)
Bracia i Siostry (jw.) (...)

(29.09.2019, 17:00:43)Hieronim Sieniawski napisał(a):
Zauważyli Bracia (i - na szczęście - nie Siostry, bowiem poziom kobiet w mikronacjach na przykładzie populacji bialeńskiej jest mocno poniżej jakiegokolwiek normy) (...)

Ekscelencjo Sieniawski, przy całym szacunku do Waszej Ekscelencji, wiele mogę przemilczeć, ale nie obrażania kobiet. Generalizowanie wszystkich niewiast mikroświata na podstawie kilku wypowiedzi jednej z nich jest dużą przesadą.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Maurycy Orański
Odpowiedz

(29.09.2019, 17:11:30)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Bialeńskie trolle (pewnie pokroju Medycejskiego czy zawdżata) próbują atakować Rotrię. Na szczęście takie śmieszkowate konta są kasowane bez aktywacji.

Jak widać - Wasza Eminencjo - nawet rotryjski arystokrata może tam doszczętnie zdziczeć Smile

Co do kobiet in genere, Księże Kardynale Orański, miałem tutaj na myśli raczej grupkę bojowniczek o wydumane prawa vel wyemancypowanych z tego, co mądre emancypantek, czyli - innymi słowy - dumne feministki-ateistki, których życiową misją jest ośmieszanie wszystkiego, co związane z chrześcijaństwem.
+ Hieronim Sieniawski
Episcopus Titularis Aquinensis
Santae Rotriae Ecclesiae Bibliothecarius
Juris Canonici Doctor
[Obrazek: 2VqnQ.png]
Odpowiedz

Ja zdziczałem jeszcze przed dostaniem bialeńskiego obywatelstwa.
Ametyst z rodu Faradobusów
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLANDU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLNOGRADU
OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA ETC.
[Obrazek: thumb_85_11_06_19_10_57_06.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019