Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Wilhelm OrańskiKarczma pod Mitrą i Pastorałem
No proszę, pióra w mikroświecie znów brane są częściej do ręki. U nas ciekawa, tajemnicza poezja, a w pewnym antypatriarchalnym tworze rozwija się fantastyka...
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

Jak dla mnie to zwykłe bajkopisarstwo. Śmiech bierze też gdy się czyta te ich ''wyroki''. Nasi biedni kardynałowie oraz Gonfalonier chyba zostali oskarżeni o wszystko co można było. Za jakiś czas można się chyba spodziewać wyroku za to że żyją. ;D
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

Wiadomo, że wszyscy błądzimy i nikt nie jest bez grzechu, nawet kardynałowie. Tym niemniej zawsze mnie bawi, kiedy osoby najmniej zorientowane w temacie doszukują się spisków, knowań i machlojek, tam gdzie ich nie ma oraz przypisują nieraz demoniczne cechy osobom jeśli nie niewinnym, to na pewno ze sprawą nie związanym. Taka to zawsze wychodzi fantastyka.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Jak na razie próbują zaistnieć jedynie dzięki krzykom i obrażaniu nas i wszystkich wokół. Jaką sytuację to przypomina i kto w niej odniesie sukces, chyba każdy z nas z łatwością może powiedzieć Wink

Odpowiedz

Co Bracia sądzą o powołaniu rotryjskiej drużyny w piłce nożnej? Wink

[Obrazek: 20070213102715-curas.jpg]

Odpowiedz

Ale jako Rotria, żeby brać udział w Mundialu?

Aby to działało muszą być najpierw 2 drużyny w ligach krajowych (jest np. Liga Orientyki, współorganizowana przez Surmenię i Slawonię). Potem można wstąpić do MUP i brać udział w rozgrywkach mundialowych.

Jeżeli Rotria się zdecyduje, to na pewno będzie miała poparcie Surmenii Smile
/-/ brat Μακαρηος 
Archimandryta Zakonu Bazylianów

GG: 57248945
Odpowiedz

Ja w sumie niezbyt ogarniam jak piłka w mikroświecie wygląda. Jeśli się znajdzie ktoś chętny to czemu by nie.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Miałem kiedyś drużynę w lidze bialeńskiej w Xpert Eleven, ale z powodu realiozy zaniedbałem ją.
Odpowiedz

Co tam u Was Bracia słychać?
Odpowiedz

Gdy nastał wieczór, a niebo zasnuła atramentowa noc do karczmy wszedł Don Felipe , odziany w czarny płaszcz, a na głowie miał czarny kapelusz przyozdobiony bażancimi piórami. Siadł przy stoliku zamówił wio, a za czarnego kaftana wyciągnął butelkę rumu przywiezioną z archipelagu Aztec.

Drodzy Druhowie,

doszły mnie słuchy, że w Księstwie Furlandii i Luindoru wydano proklamację, która głosi o utworzeniu Funduszu Kościelnego. Jestem ciekawy czy wyjdzie z tych zabiegów coś pożytecznego. Proszę Dostojni oto treść książęcych dokumentów:

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic....4923#34923

W  Królestwie Skarlandu pojawił się Książę Kosma, brat królowej Eleonory, który chyba niezbyt jest zorientowany w sytuacji panującej w Państwie Kościelnym. Mniemam, że stąd jego dziwne teorie.

http://www.scarlana.eu/forum/index.php?t...n#msg14222

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic....4925#34925
/-/Don Filippo Michael de Medici SJ,
Książę Palestriny
[Obrazek: 2ryzP.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018