Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karczma pod Mitrą i Pastorałem
To świetna wiadomość!
Odpowiedz

Jakże symboliczne zdjęcia docierają do nas z Paryża... Symboliczne i rozpaczliwe ;(
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2TotF.png]
Odpowiedz

Coraz częściej uświadamiam sobie, że żyjemy w czasach ostatecznych
(-) Jego Eminencja Marcin kardynał Zagłoba

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

[Obrazek: kardzagloba.png?i_dim=1366x768&app_id=we..._version=6]
Odpowiedz

To straszne, taka piękna i wspaniała świątynia Sad
(-) Sanctitas Vestra Pius Leo,

Patriarcha et Episcopus Rotriae, Servus Servorum Dei etc. etc.
Odpowiedz

Dla mnie to nic nowego. Dach mojej katedry spalił się identycznie ponad 4 lata temu. Wieżyczka środkowa również runęła. Teraz nie ma ani śladu po pożarze.
Odpowiedz

(16.04.2019, 09:13:48)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Dla mnie to nic nowego. Dach mojej katedry spalił się identycznie ponad 4 lata temu. Wieżyczka środkowa również runęła. Teraz nie ma ani śladu po pożarze.

Dokładnie, budownictwo jest bardzo rozwinięte. Wystarczy worek pieniędzy i Katedra będzie lśnić dawnym blaskiem. A te pieniądze z pewnością Francja posiada - no chyba, że remont zablokuje jakieś lobby muzułmańskie, które w miejscu Notre Dame chce wybudować meczet...
(-) Sanctitas Vestra Pius Leo,

Patriarcha et Episcopus Rotriae, Servus Servorum Dei etc. etc.
Odpowiedz

(16.04.2019, 10:12:02)Pius Leon I napisał(a):
(16.04.2019, 09:13:48)Michelangelo Piccolomini napisał(a): Dla mnie to nic nowego. Dach mojej katedry spalił się identycznie ponad 4 lata temu. Wieżyczka środkowa również runęła. Teraz nie ma ani śladu po pożarze.

Dokładnie, budownictwo jest bardzo rozwinięte. Wystarczy worek pieniędzy i Katedra będzie lśnić dawnym blaskiem. A te pieniądze z pewnością Francja posiada - no chyba, że remont zablokuje jakieś lobby muzułmańskie, które w miejscu Notre Dame chce wybudować meczet...

O to chodzi. Czy będą chcieli ją odbudować.
Odpowiedz

Myślę że tak, bo z tego są pieniądze
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 92px-POL_COA_Kar%C4%99ga.svg.png]
Odpowiedz

Z pewnością czerpią z turystyki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019