Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilhelm OrańskiKarczma pod Mitrą i Pastorałem
Przepraszamy, że zniknęliśmy - nawał wielu, wielu spraw nas przygniótł z tej i owej strony. Prosimy o zrozumienie i zapał do dalszej pracy, Wielebny Tadeuszu, czy nie miał Wielebny pracować w Republice Magnifikatu?
(-) Sua Eminenza 
 Pio Maria Cesare de Medici

Sekretarz Stanu Stolicy Apostolskiej
Osobisty Doradca Ojca Świętego
Custode delle fede e Chiesa (Panzerkardinal)
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

(07.11.2019, 23:13:23)Giovanni I napisał(a): Przepraszamy, że zniknęliśmy - nawał wielu, wielu spraw nas przygniótł z tej i owej strony.

Kto z nas jest bez tego grzechu, niech rzuci kamień.
Odpowiedz

(07.11.2019, 23:13:23)Giovanni I napisał(a): Przepraszamy, że zniknęliśmy - nawał wielu, wielu spraw nas przygniótł z tej i owej strony. Prosimy o zrozumienie i zapał do dalszej pracy, Wielebny Tadeuszu, czy nie miał Wielebny pracować w Republice Magnifikatu?
Jak Patriarcha przykazał, tak i się zajwilem. Praca nie odbywa się jedynie na forum.
[Obrazek: podpis.png]
(~) abp Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki
von Hippogriff-Piccolomini SJ
Wikariusz Generalny
Prefekt Kongregacji ds. Dyscypliny
Markiz Sieny Wschodniej
[Obrazek: convertedHERB.png]
Odpowiedz

Eminencjo Kamerlingu,
Czcigodny Wilhelmie Orański,

Zgodnie z obowiązującym prawem, w obliczu ponad 14-dniowej absencji Ojca Świętego, proszę, aby Wasza Eminencja wprowadził w Państwie Kościelnym regencję do czasu powrotu Ojca Świętego.

Z poważaniem,
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Niezmiernie przykro patrzeć, jak Patriarchę złożyła realioza. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się ponownie w Rotrii, tchnie w nas wszystkich nowe siły i nie pozwoli na upadek Rotrii. Wypatrujmy Jego Świątobliwości!
Jeszcze w dniu dzisiejszym ogłoszę regencję z nadzieją, że nie potrwa ona długo.
Wilhelm Jan Orański-Nassau
[Obrazek: 32GnG.png]
Odpowiedz

Bóg zapłać Waszej Eminencji za szybką reakcję.
Jego Eminencja
Mikołaj kardynał Dreder
Dziekan Kolegium Kardynalskiego
[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Mam nadzieję, że Ojciec Święty szybko wróci
Jego Eminencja
Andream kardynał von Salza

Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela
Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

[Obrazek: 2U78e.png]
Odpowiedz

Bóg zapłać, Eminencjo. W tak trudnej chwili sprawne działanie najwyższych władz kościelnych jest nieprzecenione. Jestem pełen nadziei, że niebawem sytuacja wróci do normy...
Sam również przepraszam za długą niedyspozycję. Myślę, że Bracie mnie rozumieją.
Sanctitas Sua Ioannes PP. II 
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc.
[Obrazek: leon%20iii.png]
Odpowiedz

Patriarcha wróci, zapewniam, ale realioza atakuje też i mnie. Więc jak tylko wyzdrowiejemy z tej choroby to wraz z Patriarchą powrócimy.
(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Biskup pomocniczy Diecezji Teplice
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Protonotariusz Apostolski
Markiz Sieny Zachodniej

[Obrazek: bpadalbertus.png]
Odpowiedz

Kiedy zwijamy sztandar panowie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020