Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilhelm OrańskiKarczma pod Mitrą i Pastorałem
(30.03.2020, 11:02:21)Janusz Zabieraj napisał(a): po co o tym tu pisać skoro to nie jest świat realny. powiem tak nie ogladam wiadomosci nie czytam w necie nawet zrezygnowałem z ffacebooka zeby nie byc bąbardowany informacjami o tym wirusie. jak jade autem a taka mam robotę to o pelnych godzinach wylaczam rado albo zmieniam na USB zeby nie sluchać. Dlatego jak wchodze do Rotrii to nie chce sie natknąć przez przypadek na informacje o tym wirusie. trudno bo ja nie mam zamiaru sie stresowac ani sobie kwatery na cementarzu wykupywac. chce jeszcze sobie pożyć a studentem czy uczniem nie jestem to moze mnie zabic tak wedlug tego

Słuszna uwaga, Drogi Januszu. Zbyt duża ilość informacji też może wywoływać niepotrzebną panikę, a z drugiej strony - ten wątek powstał między innymi dla celów dyskusji o realnych problemach. My również przeszliśmy etap nadzwyczajnej paniki, ale podobnie jak Ty - znacząco zrezygnowaliśmy z wielu źródeł informacji. Jedyne co sprawdzamy na bieżąco to Twitter Ministerstwa Zdrowia, który polecił nam kard. Aurelio, głównie dla pozyskania informacji o aktualnej liczbie zarażonych i zmarłych.
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Patriarcha et Episcopus Rotriae,
Pontifex Optimus Maximus

[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Janusz Zabieraj
Odpowiedz

Nie wyświetla się mój herb. Ktoś wie dlaczego?
(-) Ks. Bp. Adalbertus Pronobis von Hippogriff-Piccolomini SJ,
Generał Towarzystwa Jezusowego
Biskup pomocniczy Diecezji Teplice
Prefekt Kongregacji ds. Kościoła i Duchowieństwa
Protonotariusz Apostolski
Markiz Sieny Zachodniej

[Obrazek: 7hg8z]
Odpowiedz

(30.03.2020, 11:56:05)Adalbertus Pronobis napisał(a): Nie wyświetla się mój herb. Ktoś wie dlaczego?

Podobnie jak nasz herb i pieczęć, tak i Biskupa herb był na hostingu zmniejszacz.pl, jeśli ma Brat go zapisanego na komputerze to proszę go wyhostować na innym serwerze. Jeśli nie to poszukamy go na naszym komputerze, ale to najwcześniej jutro, dobrze?
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Pontifex Optimus Maximus

Odpowiedz

Niestety nie mam
Markiz Sieny Zachodniej

Odpowiedz

A Magnum, Podpis w Sarmacji?
(-) bp.  Taddeo van Hälsing-Marcjan-Chojnacki von Hippogriff-Piccolomini
SJ
Wikariusz Generalny
Prefekt Kongregacji ds. Dyscypliny
Markiz Sieny Wschodniej
[Obrazek: biskup.png]
Odpowiedz

To samo, nie wyświetla się
Markiz Sieny Zachodniej

Odpowiedz

Gratulujemy Waszej wyróżnionej piątce, byliście najaktywniejszymi osobami w miesiącu marcu, zgodnie z danymi Leockiego ISM-u. KLIK - można się ze statystykami zapoznać tutaj. Co prawda, pierwsze miejsce w statystyce zajęła nasza osoba, z liczbą 189. napisanych postów, ale jesteśmy tego zdania, że głowa państwa musi być motorem napędowym aktywności rządzonej przez siebie mikronacji i nie można jej brać pod uwagę w tego typu statystykach. 822 posty w marcu, ze średnią dzienną na poziomie 26,52 - wynik bardzo dobry, ale życzymy sobie i Wam, aby ten poziom został w kwietniu utrzymany, a w sprzyjających okolicznościach - poprawiony. Najważniejszym dla nas, jako Głowy Państwa Kościelnego jest fakt, że aktywność na forum państwowym nie ma znaczących spadków aktywności, jest stabilna z pojedynczymi wyskokami, jak ten z 2.03, gdzie napisaliśmy 99 postów - wspaniały wynik. Przy okazji tego krótkiego podsumowania, wypada podziękować Palatynatowi Leocji za przygotowanie swojego autorskiego Instytutu Statystyk Międzymikronacyjnych, dzięki któremu mamy możliwość regularnie śledzić aktywność na - nie tylko rotryjskim - forach mikronacji.
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Pontifex Optimus Maximus

[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

O rety bardzo dziekuje za wyroznienie niewiem naprawde czym zasłużyłem na tytuł szlachecki kawalera. Wow naprawde sie ciesze!!!
ks. Janusz Adam Zabieraj
Proboszcz Bazyliki pw. św. Marka w Wenecji
Kawaler Bari
[Obrazek: 32Snu.png]
Odpowiedz

Dziś otrzymałem wiadomość niniejszej treści:

[Obrazek: 33yPL.png]

Czy Stolica Apostolska zamierza zareagować na takie traktowanie purpurata przez cenionego dziennikarza zagranicznego?
Jego Eminencja
Najprzewielebniejszy
x. mgr net. Aurelio Lorenzo Carlo kawaler kardynał de Medici y Zep SJ
[Obrazek: 33AcY.png]
Odpowiedz

(01.04.2020, 14:45:44)Aurelio de Medici y Zep napisał(a): Dziś otrzymałem wiadomość niniejszej treści:

[Obrazek: 33yPL.png]

Czy Stolica Apostolska zamierza zareagować na takie traktowanie purpurata przez cenionego dziennikarza zagranicznego?

Należy wziąć pod rozwagę anatemę, na niego, na całą jego rodzinę i trzy pokolenia wstecz!
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Pontifex Optimus Maximus

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020