Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Orjon von Thorn-SurmaWnioski techniczne - modernizacja forum
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy, prośby, zapytania odn. nowego forum. :)
Dodałem kilka dni temu obsługę Tapatalka na forum Rotrii - wszystko powinno działać poprawnie :)
[Obrazek: orjon_maly.png]
Orjon von Thorn-Surma
kardynał honorowy Kościoła Rotryjskiego
dane kontaktowe w sprawie administracji forum
e-mail: kacskrz@gmail.com
GG: 52656478
bądź PW
Odpowiedz

To ja mam pytanie. Na dotychczasowej stronie korzystałem bardzo często (z uwagi na to, że między wizytami w Rotrii zazwczaj mija trochę czasu) z funkcji "nieprzeczytane wiadomości" (http://archiwum.rotria.boo.pl/index.php?action=unread). Czy na nowym forum jest taka funkcja, bo nie widzę? Dodam, że funkcja "nowa treść" to jednak trochę za mało, bo to po prostu najnowsze zdarzenia, a nei wszystko to czego jeszcze nie przeczytałem.
/-/ brat Μακαρηος 
Archimandryta Zakonu Bazylianów

GG: 57248945
Odpowiedz

Jest taka funkcja i jest nią właśnie "nowa treść". Z tego co wiem, ilość ostatnich wiadomości w tym wykazie można zmienić, obecnie jest ich 20.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau

[Obrazek: 2FhrC.png]
Odpowiedz

.png   Zrzut ekranu (140).png (Rozmiar: 233,64 KB / Pobrań: 9)
Na samym dole forum, powinno rozwiązać sprawę. Wink
Już działa, wcześniej nie działało - już naprawione.
Orjon von Thorn-Surma
bądź PW
Odpowiedz

(12.12.2016, 15:55:54)Orjon von Thorn-Surma napisał(a): Na samym dole forum, powinno rozwiązać sprawę. Wink
Już działa, wcześniej nie działało - już naprawione.

Dostojny, ale mi nie o to chodziło, żeby oznaczyć wszystko jako przeczytane, tylko żeby zobaczyć listę tego co nie przeczytane. Chyba, że dostojny żartuje, ale to chyba nie od tego wątek.
/-/ brat Μακαρηος 

Odpowiedz

A, to przepraszam, nieporozumienie Smile
Tak, do tego jest opcja "Nowa treść", która - jak teraz zauważyłem - średnio się przydaje.
Wgrałem odpowiednią modyfikację, powinna się pojawić u każdego zarejestrowanego użytkownika, gdy się wejdzie na swoją nazwę użytkownika o tu:

.png   Zrzut ekranu (142).png (Rozmiar: 444,89 KB / Pobrań: 12)
Orjon von Thorn-Surma
bądź PW
Odpowiedz

Czy mogę zostać moderatorem Hrabstwa Bergamo?
Odpowiedz

(12.12.2016, 23:22:18)Orjon von Thorn-Surma napisał(a): Wgrałem odpowiednią modyfikację, powinna się pojawić u każdego zarejestrowanego użytkownika, gdy się wejdzie na swoją nazwę użytkownika o tu:
O, dokładnie o to mi chodziło. Serdeczne Bóg zapłać, Orjonie Smile
/-/ brat Μακαρηος 

Odpowiedz

(13.12.2016, 12:19:27)Severino Castiglioni-Faradobus napisał(a): Czy mogę zostać moderatorem Hrabstwa Bergamo?
Uprawnienia nadałem, powinny działać.
PS. Administratorami są również Patriarcha oraz JE: Albert Orański i Wilhelm Orański, do nich też można się o pomoc z uprawnieniami zgłaszać Wink Ten wątek jest ostateczną ostatecznością.
Orjon von Thorn-Surma
bądź PW
Odpowiedz

Usunąłem problem pojawiający się przy rejestracji na forum. Problem w tym, że musiałem przy tym usunąć pole na numer GG, które powodowało problemy, choć nie było w żaden sposób wymagane do rejestracji na forum. Będę szukać możliwości powrotu do tego rozwiązania, proszę obecnie o wpisywanie numeru GG w podpisach.

Przepraszam za utrudnienia.
Orjon von Thorn-Surma
bądź PW
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018