Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wnioski techniczne - modernizacja forum
Jesteśmy po aktualizacji. Proszę pisać w razie problemów.
Orjon von Thorn-Surma
administrator forum Państwa Kościelnego Rotria
dane kontaktowe w sprawie administracji forum
e-mail: kacskrz@gmail.com
GG: 52656478
bądź PW
Odpowiedz

Ekscelencjo Orjonie,

Chciałbym poruszyć sprawę, która od dłuższego czasu wywołuje wśród mieszkańców kontrowersje. Jak wszyscy dobrze wiemy, za sprawy techniczne odpowiada Wasza Ekscelencja i radzi sobie z tymi obowiązkami bardzo dobrze - ogromne Bóg zapłać - natomiast za sprawy techniczne nie odpowiada kard. Wilhelm Orański oraz nieżyjący już kard. senior Albert Orański, którzy dumnie posiadają status administratora forum. Administratora forum nie posiada nawet Ojciec Święty - co jest sytuacją skandaliczną - bowiem jest to wielowiekową tradycją, że Biskup Powszechny otrzymuje ten przywilej. Również skandaliczne jest faworyzowanie jednego z kardynałów w tej kwestii, gdzie jeszcze do niedawna rangę administratora miał każdy z kardynałów.

Liczę, że Ekscelencja jako administrator dokona odpowiednich korekt w rangach użytkowników, a niesprawiedliwy przydział rang przestanie w końcu budzić kontrowersje. Liczę również, że mój post otrzyma szersze poparcie ogółu społeczeństwa.

Z wyrazami szacunku,
Jego Eminencja 
Mikołaj kardynał Dreder SJ
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 14101934_nicolodreder2.png?w=1100]
Odpowiedz

Oczywiście, zgadzam się. Hańbą jest fakt, że Biskup Powszechny nie posiada rangi administratora. Jeśli dalej tak będzie, trzeba zacząć myśleć o zmianie serwera i założeniu nowego forum, gdzie przywrócony zostanie ład i porządek.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Mikołaj Dreder
Odpowiedz

Eminencjo Dreder,
to, że nie informuję o każdej zmianie technicznej, której dokonuję, nie znaczy, że ich nie ma. Oczywiście, Ekscelencja von Surma ma w tej kwestii największą wiedzę i największe umiejętności, lecz nie jest mieszkańcem Rotrii, dlatego też nie obarczam go wszystkimi sprawami, których może nie zauważyć, które powinny zostać rozwiązane, a które sam mogę rozwiązać (chociażby - pierwsze z rzędu - przyznanie odznaczeń).
Każdy Patriarcha posiada uprawnienia administratorskie, które umożliwiają mu sprawne zarządzanie państwem i Kościołem, więc proszę nie szerzyć dezinformacji o ich braku.
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Nie jest to prawdą. Wystarczy zajrzeć do zakładki ekipa forum - tam jako administratorzy są wpisani Orjon Surma, Albert Orański i Wilhelm Orański.
Odpowiedz

Eminencjo Orański,

Śmiem się z tym nie zgodzić. Gdy byłem Patriarchą oraz przed i po elekcji (do momentu aż Wasz dziadek nie pozbawił mnie uprawnień) również zajmowałem się administracją forum, tworzeniem nowych działów, etc., niemalże natychmiast po prośbie każdego z naszych mieszkańców. Tym bardziej nie zrozumiałem jest dla mnie faworyzowanie Waszej osoby pod tym względem czy już absurdalne jest to w przypadku nieżyjącego A. Orańskiego. 

Zatem skoro Eminencja wspomaga w zarządzaniu forum, jest codziennie na forum, nadal Ojciec Święty nie otrzymał rangi administratora?

Z poważaniem,
Jego Eminencja 

Odpowiedz

Dlatego konieczna będzie zmiana serwera i forum, aby uniknąć ryzyka zamachu stanu w przypadku, gdy głowa państwa nie ma żadnych uprawnień, a te przysługują wyłącznie jednemu obozowi politycznemu.
Odpowiedz

Myślimy, że takie sprawy poruszymy na Konsystorzu. Nie publicznie.
(-) Sua Sanctitas Joannes I,
Servus Servorum Dei,
Pastor Pastorum,
Patriarcha et Episcopus Rotriae
Odpowiedz

(10.10.2019, 14:01:41)Giovanni I napisał(a): Myślimy, że takie sprawy poruszymy na Konsystorzu. Nie publicznie.

Bóg zapłać Ojcze Święty. Wierzę, że Wasza Świątobliwość w swej mądrości wyda najlepszy osąd w tej, mocno kontrowersyjnej, sprawie.
Jego Eminencja 

Odpowiedz

Trzeba wydać nakaz, a nie osąd.
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Mikołaj Dreder
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019