Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread Contributor: Orjon von Thorn-SurmaWnioski techniczne - modernizacja forum
Proszę o umożliwienie mi moderacji nad działem Mecenatu jako nowemu mecenasowi.
Odpowiedz

Z kolei ja proszę o uprawnienia moderatora w działach Gwardii Apostolskiej, aby sprawniej nią zarządzać.

Z góry serdeczne Bóg zapłać!
(-) Nicolò Stefano Dreder SJ

[Obrazek: 2KfNg.png]
Odpowiedz

I jeszcze dodatkowo proszę o moderatora nad Muzeum Narodowym i Chórem Cantores Lateransies. PS W nagłówku wciąż mamy ombrelino zamiast tiary. Smile
Odpowiedz

Wasza Eminencjo!

Z kolei My prosimy o zmienienie Naszej nazwy użytkownika na August V.
(-) Jego Królewska Mość August V, z Bożej łaski i woli Narodu Król Polski, Wielki Książę Litewski, Książę Ruski, Pruski, Mazowiecki, Żmudzki, Kijowski, Wołyński, Podolski, Podlaski, Inflancki, Smoleński, Siewierski, Czernihowski etc. etc. etc.

[Obrazek: 2JAtD.png]
Odpowiedz

Wszystkie prośby zostały zrealizowane, za opóźnienie przepraszam...
[Obrazek: orjon_maly.png]
Orjon von Thorn-Surma
kardynał honorowy Kościoła Rotryjskiego
dane kontaktowe w sprawie administracji forum
e-mail: kacskrz@gmail.com
GG: 52656478
bądź PW
Odpowiedz

Czy mógłbym prosić o utworzenie w Sali Rycerskiej poddziału? Myślę, że dobrym pomysłem byłoby, gdyby Premier Signorii posiadał gabinet. Myślałem nad nazwą komnata św. Jana (Jan Apostoł jako patron urzędników) lub sala św. Tomasza (św. Tomasz Morus - patron polityków i rządzących), ale to najmniej istotna kwestia i każda nazwa będzie dobra.

Prosiłbym też o uprawnienia moderatorskie w Sali Rycerskiej i nowym poddziale. Smile
(-) dr net. Tadeusz Krasnodębski, prof. UR

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Odpowiedz

Pańska prośba została spełniona.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Serdecznie dziękuję!

Szlachetny Pan, Pierwszy Minister Signorii Rotryjskiej, Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Rotryjskiego, Dziekan Wydziału Prawa UR, kawaler Orderu Odrodzenia Księstwa Sieny, doktor. net prawa

Odpowiedz

A można jeszcze moderatora na dział mandatamentum? Ewentualnie po prostu czy ktoś mógłby mi przekopiować wzór, bo zanim metodą prób i błędów odnajdę opowiednie fonty, kolorki i rozmiary, to pół wieku minie.

Odpowiedz

Dział na Mandatamenta:
http://forum.rotria.pl/forumdisplay.php?fid=110

Wzór:
http://forum.rotria.pl/showthread.php?tid=941

Przy czym zmienić należy nagłówek oraz podstawę prawną.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2018 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2018 Styl © iAndrew 2016-2018 Edit © Axwell 2017-2018