Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z Rzeczpospolitej
Widzę, że strona już działa Smile
/-/ Jego Wielkoksiążęca Mość i Eminencja
Wilhelm Jan Oranje-Nassau
[Obrazek: 2URap.png]
Odpowiedz

Jako "architekt niezależności Urbino" serdrcznie witam Rzeczypospolitą na Kontynencie Wschodnim!
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

(11.04.2017, 20:50:33)Tommaso Mancini napisał(a): "architekt niezależności Urbino" 
Nie rozumiem. Możecie mi to bracie rozjaśnić?
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

(11.04.2017, 21:16:19)Jacek Ostrogski napisał(a):
(11.04.2017, 20:50:33)Tommaso Mancini napisał(a): "architekt niezależności Urbino" 
Nie rozumiem. Możecie mi to bracie rozjaśnić?

Byłem sygnatariuszem Traktatu Aneksyjnego, który zakończył wojnę skarlandzko - rotryjską. Traktat wyłączył Księstwo Urbino z włączenia bezpośrednio do terytorium ówczesnego Imperium Skarlandu, pozostawiajac je w rękach de Zeppów Smile.
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Teraz Urbino powinno z powrotem stać się częścią Rotrii.
Odpowiedz

Jest dependencją RON. Tak zdecydowali książęta Urbino i Sejm Walny.
[Obrazek: 2usMx.png]
Jego Książęca Wysokość
Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
Książę Niderlandów, Oranii i Nassau, Antwerpii i Mediolanu
hrabia Westerlo
Wielki Marszałek Zakonu Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
Odpowiedz

To jest bardzo niekorzystna decyzja dla PKR i od początku w Urbino było antyrotryjskie nastawienie.
Odpowiedz

Ciekawą zależność można dostrzec. Urbino było częścią Rotrii - Rotria upadła, a Urbino odeszło. Potem Urbino znalazło się pod protekcją Surmenii, Surmenia upadła. Pod opieką Imperium - Imperium upadło. Teraz Urbino pod opiekę bierze RON i ciekaw jestem co się stanie. Mam nadzieję, że nie podzieli Rzeczpospolita losu poprzednich obrońców Urbino.

Swoją drogą interesujący fakt - jeden głupi podpis, doprowadził do tego, że niegdysiejsza chluba Rotrii błąka się jak bezdomna kurtyzana, sprawiając chwilową przyjemność swoim nowym opiekunom, by gdy ci odejdą w niepamięć, znaleźć nowego patrona. Pouczająca lekcja historii Smile
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

(12.04.2017, 12:31:38)Albert Orański napisał(a): Swoją drogą interesujący fakt - jeden głupi podpis, doprowadził do tego, że niegdysiejsza chluba Rotrii błąka się jak bezdomna kurtyzana, sprawiając chwilową przyjemność swoim nowym opiekunom, by gdy ci odejdą w niepamięć, znaleźć nowego patrona. Pouczająca lekcja historii Smile

Jak mam być szczery, to nie chciałem, żeby moja ojczyzna dostała się w ręce Medyceuszy. Może pomysł był dobry, ale wykonanie złe.
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane...

Intencje może i dobre, ale sam pomysł, pobudki do jego wykonania i wykonanie po prostu głupie...

To taka akcja w stylu - jestem wielkim władcą który może decydować, więc zadecyduję. Nikt jednak nie pomyślał o konsekwencjach tej decyzji.
[Obrazek: 2JWBC.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019