Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Norbert de CatalanNota Dyplomatyczna Królestwa Skarlandu
#1
Cytat:
[Obrazek: minrel-fed2017-2.png]

Wasza Świątobliwość,

Jego Królewska Mość Norbert I de Catalán wraz z Rządem Federalnym Królestwa Skarlandu mając na uwadze dobrosąsiedzkie relacje pomiędzy Naszymi państwami postanowili na mocy Dekretu Królewskiego z dnia 25 lutego 2017 roku zrzec się kontrybucji wojennej w kwocie 100 000 Lirów Rotryjskich nałożonej na Państwo Kościelne Rotria na podstawie art. 2 Traktatu pokojowego i aneksyjnego z dnia 11 czerwca 2015 roku.

/-/ Norbert I de  Catalán
(-) Norbert I de Catalán
Król Skarlandu, Aztec, Białogóry, Czarnogóry i Estelli Wschodniej, Tytularny Król Francji etc...
Odpowiedz

#2
Cytat:
[Obrazek: 2iAT8.png]


Wasza Katolicka Mość. 

Godnym i słusznym jest pokój wśród narodów chrześcijańskich, które w zgodzie winny współistnieć i wspierać się jak bracia w niedoli. Gest Wasz wielce doceniamy oraz zapewniamy, że Państwo Kościelne przez nas na tronie reprezentowane dążyć będzie do pokoju i braterskich relacji z Królestwem Skarlandu. Zawierzam Bogu, że między naszymi krajami nie zaistnieje już więcej niezgoda, która doprowadzi do zbrojnego konfliktu. Wszelkie zaś nieporozumienia rozwiązywać będziemy na drodze dyplomatycznej w poszanowaniu suwerenności naszych państw. Rozpocznijmy zatem nowy okres w historii relacji Państwa Kościelnego i Królestwa Skarlandu, które od lat wielu związany jest z Kościołem w Apostolskim Mieście Rotria.


Datum Rotriae, apud S. Paulum, die XXV, mensis Februarius, anno Domini MMXVII, Pontificatus Nostri primo./-/Sanctitas Vestra Clemens III
Pontifex Maximus et Servus Servorum Dei,
Patriarcha et Episcopus Rotriae, etc.
[Obrazek: 65.gif]
OdpowiedzSkocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020