Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WNIOSKI
Miejsce, w którym można składać wnioski
do JM Rektora Uniwersytetu Rotryjskiego.
(-) Ksawery kardynał van Berden †

kardynał biskup Ostii
Dziekan Kolegium Kardynalskiego

[Obrazek: 2JDwt.png]
Odpowiedz

Miejsce, w którym można składać wnioski
do JM Rektora Uniwersytetu Rotryjskiego.

WZÓR

Cytat:Imię i nazwisko
(wnioskodawca)

JM Rektor
Uniwersytetu Rotryjskiego

dr hab. Ksawery kardynał van Berden

Wasza Magnificencjo,
(treść wniosku)

Podpis
Data

kardynał biskup Ostii

Odpowiedz

[pre]Mateusz Adam Sartoneskorsi[/pre]

JM Rektor
dr hab. Ksawery biskup van Berden

Wasza Magnificencjo,
wraz z otwarciem Uniwersytetu Rotryjskiego proszę o powołanie wydziału Nauk Ścisłych. Popieram swój wniosek tym, że może wydział przyciągnąć wielu obywateli do naszego kraju. Obiecuję, że jeśli wydział powstanie, będę się nim opiekować jeśli Wasza Magnificencjo na to pozwoli i mianuje moją osobę na  dziekana. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Mateusz Adam Sartoneskorsi
30*12*2015
prof. dr net. prezbiter Mateusz Adam Sartoneskorsi SJ
dziekan WNŚ UB oraz WNŚ KAN

[Obrazek: 234f3b66f5fce299gen.png]    [Obrazek: 2x3NF.png]
Odpowiedz

Szanowny Bracie,

wniosek przyjmuję pod rozpatrzenie. Jednak problemem może okazać się sama istota powołania kadry wykładowczej oraz Brata na dziekana, chyba, że posiada Brat dokumenty poświadczające tytuł zawodowy albo stopień lub tytuł naukowy. Wtedy nie będzie żadnego problemu.

Inną rzeczą jest, czym miałby się ów wydział zajmować? Jakiej problematyce poświęcać swoje badania, której części funkcjonowania Stolicy Apostolskiej miałoby to dotyczyć?

Wówczas, po ustaleniu tych kluczowych kwestii, ustalona zostanie właściwa decyzja.

Cum debita reverentia,

/-/ dr hab. Ksawery biskup van Berden
Rektor Uniwersytetu Rotryjskiego

kardynał biskup Ostii

Odpowiedz

Bracie, pokazywanie obojętnie jakich dokumentów w internecie jest ryzykowne. Powołanie wydziału spowodowało by nie tylko rozkwit Uniwersytetu w prawie, lecz również w naukach przyrodniczych.
prof. dr net. prezbiter Mateusz Adam Sartoneskorsi SJ
dziekan WNŚ UB oraz WNŚ KAN

[Obrazek: 234f3b66f5fce299gen.png]    [Obrazek: 2x3NF.png]
Odpowiedz

Rektorowi chodzi o wirtualny tytuł, zdobyty na wirtualnej uczelni. Realne nie są wymagane.
Odpowiedz

(31.12.2015, 09:37:51)Mateusz Adam Sartoneskorší link napisał(a): Bracie, pokazywanie obojętnie jakich dokumentów w internecie jest ryzykowne. Powołanie wydziału spowodowało by nie tylko rozkwit Uniwersytetu w prawie, lecz również w naukach przyrodniczych.

Chodziło tutaj jedynie o takie dokumenty, które pozwolą powierzyć Bratu kierownictwo nad tymi wydziałami. Wszach nie jest wątpliwością, że wymagany byłby jakiś asumpt pracy naukowej Smile . W rzeczy samej, nie chodzi tutaj o realne wykształcenie.

kardynał biskup Ostii

Odpowiedz

Cytat:Tommaso Mancini

JM Rektor

Wasza Magnificencjo,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o uznanie mojego stopnia doktorskiego z teologii, który otrzymałem na Uniwersytecie Rotryjskim, a także o zatrudnienie mojej skromnej osoby na Katedrze Teologii. Proszę także o pozwolenie na rozpoczęcie studiów prawniczych na UR.
Swój wniosek motywuję chęcią działania na rzecz rozwoju nauki i rotryjskiego środowiska akademickiego oraz osobistego rozwoju.

Tommaso Mancini
4 I 2016
[/quote]
(-)Tommaso Mancini 

Odpowiedz

Czcigodny Bracie,

Odpowiadając na przedłożony wniosek:

1. W zakresie, w jakim wnosi Brat o uznanie stopnia doktorskiego w zakresie teologii: wniosek zostanie rozpatrzony przez Jego Świątobliwość po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego, o którym mowa w art. 7 ust. 1 i 2 Bulli Alma Mater Rotriae. Musi Brat zatem przedstawić dorobek naukowy, tyczący przywrócenia stopnia naukowego, chodzi tutaj zatem o pracę magisterską oraz doktorat. Wtedy, za zgodą Ojca Świętego - stopień zostanie Bratu przywrócony.
2. W zakresie, w jakim wnosi Brat o zatrudnienie w Katedrze Teologii: taka możliwość zaistnieje, jeśli potwierdzony zostanie stopień naukowy. Wówczas nie będzie przeciwwskazań, by taką katedrę utworzyć i powierzyć w zarząd Szanownego Brata.
3. W zakresie, w jakim wnosi Brat o rozpoczęcie studiów prawniczych: wniosek oczywiście zostanie uwzględniony w zgodzie z petitum.

Cum debita reverentia,

kardynał biskup Ostii

Odpowiedz

Cytat:Juan José de Villagómez

JM Rektor

Wasza Magnificencjo,
Zwracam się z prośbą, na podstawie prac w załączeniu, o uznanie mojego stopnia doktorskiego z teologii, który otrzymałem na Uniwersytecie Rotryjskim.

Poza tym wnoszę, aby na rotryjskiej Alma Mater powstał Wydział Teologii, i bardzo proszę, aby Wasza Magnificencja rozważył zatrudnienie mojej skromnej osoby na tym wydziale.

http://www.scarlana.eu/forum/index.php?topic=1774.0
http://www.scarlana.eu/forum/index.php?topic=1769.0

(-) Villagómez
6 stycznia AD 2016
x. Juan José de Villagómez
Mecenas Patriarszy
Datariusz Apostolski
Kancelista Kurii Rotryjskiej
[Obrazek: 909d2778a38d318cgen.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2019 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2019 Styl © iAndrew 2016-2019 Edit © Axwell 2017-2019