Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ksawery van BerdenWNIOSKI
Wasza Magnificencjo!

Potwierdzam chęć kontynuowania studiów w zakresie teologii, moim promotorem jest Pio Maria Cesare de Medici.

Z wyrazami szacunku

Stanisław Dmowski
Jego Ekscelencja ks. gen. Stanisław Dmowski
Szambelan Patriarszy
Prorektor Uniwersytetu Rotryjskiego

[Obrazek: 2147920.jpeg]
Odpowiedz

Zachęcam Studentów do zapoznania się z nową decyzją Rektora (03/2020) - w kilku przypadkach zmienił się rodzaj cyklu (z magisterskiego na licencjacki). Księdza Biskupa Pronobisa zapraszam do kontaktu z nowym promotorem (czyli mną) celem ustalenia wymagań oraz tematu pracy.

Pozytywnie rozpatrzyłem również wniosek Wielebnego Zabieraja, którego proszę o podjęcie kontaktu z wyznaczonym promotorem - Jego Świątobliwością Piusem Leonem II, który jest wybitnym znawcą dziejów Państwa Kościelnego.

Życzę wszystkim Żakom owocnego zgłębiania wiedzy w murach naszej Alma Mater!
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

ks. Janusz Zabieraj

Jego Magnificencja Rektor
Uniwersytetu Rotryjskiego

dr net. prof. UR Hieronim Sienawski

Wasza Magnificencjo,

zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na studia z zakresu histori na stopniu licencjackim. Swą prośbę motywuję tym, że chciałbym nadal poznawać historię i studiować pod nadzorem Patriarchy.

Cum debita reverentia, 
+ Janusz Zabieraj
19 III 2020 A.D.
ks. Janusz Adam Zabieraj
Proboszcz Bazyliki pw. św. Marka w Wenecji
Kawaler Bari
[Obrazek: 32Snu.png]
Odpowiedz

Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a tym samym - mocą decyzji Rektora UR 04/2020 - został Wielebny Ksiądz Bakałarz przyjęty na cykl licencjacki. Życzę owocnego studiowania!
+ Jego Eminencja Hieronim Sieniawski
Cardinalis Sanctae Rotriae Ecclesiae
Archiepiscopus ad personam
[Obrazek: 32Gid.png]
Odpowiedz

Dziekuje serdecznie !!!
ks. Janusz Adam Zabieraj
Kawaler Bari
Odpowiedz

(19.03.2020, 18:11:17)Hieronim Sieniawski napisał(a): Wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a tym samym - mocą decyzji Rektora UR 04/2020 - został Wielebny Ksiądz Bakałarz przyjęty na cykl licencjacki. Życzę owocnego studiowania!

Plan studiów został już indywidualnie ustalony z x. bakałarzem Januszem Zabierajem. Tym razem będzie o wiele trudniej niż w przypadku studiów I stopnia, ale Brat Janusz zadeklarował się, że żadne wyzwanie mu nie straszne, więc trzymajmy za niego kciuki!
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Patriarcha et Episcopus Rotriae,
Pontifex Optimus Maximus

[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
[-] 1 użytkownik lubi ten post.
  • Taddeo Piccolomini
Odpowiedz

Przydałoby się dbać o ten poziom studiów, byśmy sobie nie naprodukowali nadwyżek bezwartościowej profesury...
Szambelan Patriarszy

Odpowiedz

(21.03.2020, 15:59:29)Stanisław Dmowski napisał(a): Przydałoby się dbać o ten poziom studiów, byśmy sobie nie naprodukowali nadwyżek bezwartościowej profesury...

Owszem, każdy stopień powinien być coraz trudniejszy, ale nie można też przesadzać. Stworzenie arcytrudnych wymagań w celu uzyskania tytułu doktora czy nawet niższych stopni może tylko odstraszać potencjalnych studentów.
Sanctitas Sua
PIVS LEO PP. II
Patriarcha et Episcopus Rotriae,
Pontifex Optimus Maximus

[Obrazek: 14284382_65e68629ae28be64.png]
Odpowiedz

Księdzu chyba chodziło o takich głupków jak ja ha ha. Smile Smile Wink
ks. Janusz Adam Zabieraj
Kawaler Bari
Odpowiedz

(22.03.2020, 14:00:55)Janusz Zabieraj napisał(a): Księdzu chyba chodziło o takich głupków jak ja ha ha. Smile Smile Wink

Tego nie powiedziałem, to tylko Pańska interpretacja. Przytaknąłem jedynie Jego Świątobliwości co do wyższej trudności, mając nadzieję, że kiedy osiągnie Pan doktorat to zyskamy naprawdę kompetentnego historyka Smile
Szambelan Patriarszy

[-] 2 użytkowników lubi ten post.
  • Hieronim Sieniawski, Janusz Zabieraj
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Silnik forum © MyBB 2002-2020 Polskie tłumaczenie © MyBB PL 2007-2020 Styl © iAndrew 2016-2020 Edit © Axwell 2017-2020